Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çıtak: Babam erkek arkadaşla falan tanışmaz
Dilan Çıtak: Babam erkek arkadaşla falan tanışmaz
Dört yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz hafta kutlayan Dilan Çıtak ve kendisi gibi şarkıcı nişanlısı Levent Dörter, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir nalburda görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Mayıs 2019 - 08:17

Gazetecilere, “Şu an öyle çirkinim ki! Makyaj yok, bir şey yok” diye konuşup takılmayı ihmal etmedi. Levent Dörter'in 4'cü yıl hediyesi sorulunca Çıtak, “Hediye düşkünü değilim, güzel bir sürpriz geldi. O da bize kalsın. Ben sahnede olduğum için biraz ayrı kaldık ama güzel oldu” diye konuştu.

Levent Dörter'le babası İbrahim Tatlıses'in tanışmadığını söyleyen Çıtak, “Babam erkek arkadaş konusunda kimseyle tanışmaz. Ancak isteme falan olacak öyle” dedi. Single çıkardığını sözlerine ekleyen Çıtak, ticarete atıldığını söylemeden de geçmedi. Nalbura son eksikleri için geldiğini söyleyen Çıtak, “Dükkana hazırlık yapıyorum . Hülya Avşar geliyor. Tırnak üzerine bir mekan açtık, ticarete atıldım” dedikten sonra hızlıca muhabirlerin yanından ayrıldı.