Demet Akalın’la girdiği polemikle magazin gündemine oturan Dilay Korkmaz kimdir?

Dilay Korkmaz kimdir? Korkmaz kaç yaşında ve nerede doğdu? Ünlü magazin sunucusu Dilay Korkmaz’dan Demet Akalın’a cevap niteliğinde söylenen sözler magazin gündemine oturmuştu. Peki ünlü sunucu Dilay Korkmaz kimdir kaç yaşındadır?

Demet Akalın’la girdiği polemikle magazin gündemine oturan Dilay Korkmaz kimdir?

Demet Akalın’la girdiği polemikle magazin dünyasında bir anda gündeme gelen Dilay Korkmaz kimdir? kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte ünlü sunucu hakkında merak edilenler…

dilaykorkmaz-ic1

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

Model Dilay Korkmaz 1990 yılında Ankara'da doğDU.  2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer aldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı. Yarışmanın ardından Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15'e girerek büyük başarıya imza attı. Dilay Korkmaz halen Star Tv ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunuyor.

dilaykorkmaz-ic

Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan Karımı Gördünüz mü? isimli sinema filminde oynadı..Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Mehpare Çelik'ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişimde Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı.Bir röportajında Türkiye'nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan ünlü sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio'yu göstermişti.

Dilay Korkmaz'dan Demet Akalın'a zehir zemberek yanıt: Allah kötü kalplilerden korusun! İlginizi Çekebilir Dilay Korkmaz'dan Demet Akalın'a zehir zemberek yanıt: Allah kötü kalplilerden korusun!