Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilberay’dan samimi açıklamalar
Dilberay’dan samimi açıklamalar
Dilberay, Renkli Sayfalar programına konuk oldu.
Magazin 15 Nisan 2016 - 11:52

Arabesk müziğin güçlü isimlerinden Dilberay, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Dilberay, merak edilenlere canlı yayında yanıt verdi. Maddi varlığı hakkında da samimi açıklamalarda bulunan Dilberay,  “İki gecekondum var, bir tane de bahçeli evim” dedi. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü türkücü, Cem Özer’i de geçen hafta gündeme gelen konuşmaları yüzünden eleştirdi.

MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Maddi varlığı hakkında açıklama yapan ünlü türkücü; “Allah bereket versin kazandıklarımla, çoluğuma çocuğuma aileme bakıyorum ve sağ olduğum müddetçe de bakacağım. İki gecekondum var, bir tane de bahçeli evim… Ankara’dan da bir ev aldım” dedi.

DİZİ ALEMİ ŞIMARIK

Programda kocası hakkında da konuşan Dilber Ay ilginç ifadeler kullandı; “Aşkım, canikom, cicim’ kelimesini duyup da kocayı boşamazsam ne olayım. Dilber’im, eşim, bir tanem desin bana… Kadının bir adı olur evin içinde. Kocamın adı İbrahim. Ben ona ‘herif’ derim. Eşim için bir hamlede dünyayı yakarım. Türkücüler alemi ayrı, sahne, dizi, televizyon ayrı… Türkücüler alemi birbirinin kıymetini bilen bir kesim. Diğer taraf (sinemacı, dizici,cazcı) çok farklı. Onlar çok şımarık. O benim eşim. Beni taşıyor. Benim namusumu, şerefimi taşıyor.

CEM ÖZER’İN SÖYLEDİKLERİNİ ELEŞTİRDİ

Benim sevdiğim bir başkasının olacak öyle mi? Cem Özer mi dedi bunu? Ben gerçekleri konuşurum, bir şey söylerim olmaz. Demek ki açık görüşlü bir insan. Ne için yaşıyorsun kardeşim? Namusun, şerefin için yaşamıyor musun?

Son güncelleme: 13:38 - 15.04.2016