Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dip 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Dip 2. son bölüm izle…
Dip 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Dip 2. son bölüm izle…
PuhuTV'nin yeni dizilerinden Dip 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini İlker Kaleli, Neslihan Atagül Doğulu, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur gibi önemli oyuncuların paylaştığı dizi Sahir ve Bilge'nin hayatlarının kesişmesine odaklanıyor. Dip 2. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 6 Nisan 2018 - 09:26

Dip 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Dip, yeni bölümleriyle puhu tv dizilerinin önemlilerinden biri oldu. Puhu Tv’de yayınlanan Dip dizisi 2. Bölüm izleme linki ve diğer gelişmeler…

dip3-1

DİP GENEL KONU

İstanbul Emniyet'e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge'yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge'yle tanıştığı andan itibaren Sahir'in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır.

dip3-2

Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

DİP 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sahir nehir kenarında kendine geldiğinde Bilge'nin kaçmış olduğunu görür. Aklındaki soru, peşinde silahlı adamlar olan bu kadının kim olduğudur?

dip3-3

DİP 2. SON BÖLÜM İZLE!