Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dip yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Dip 3. yeni bölüm izle
Dip yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Dip 3. yeni bölüm izle
Puhu TV'nin yeni dizilerinden biri de Dip.. Dip dizisinin başrollerinde İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Olgun Toker gibi isimler yer alıyor. Dizi severlerin yeni bir polisiye hikayeyi sevip sevmeyeceği merak konusu... İşte Dip dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 6 Nisan 2018 - 19:31

Dip dizisi ekran macerasına yeni başladı. Dizi tutkunları; Dip yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Dip dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, son bölümleri ve yeni bölümleri izleme linki haberimizde…

DİP 3. YENİ BÖLÜM İZLE

Dip yeni bölüm bu akşam saat 21.00’de Puhu TV’de yayınlanacak.

DİP DİZİSİNİN KONUSU NE?

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan dizi, İstanbul Emniyeti'yle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge'nin hikayesini anlatıyor.

İstanbul Emniyet'e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli'nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Bilge'yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge'yle tanıştığı andan itibaren Sahir'in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

Dizide psikologu canlandıran İlker Kaleli rolünün hakkını verebilmek için 2 ay boyunca Nişantaşı'ndaki bir psikolojik danışmanlık merkezine gidip uzmanlarla çalışmış.

Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge'yle tanıştığı andan itibaren Sahir'in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

DİP SON BÖLÜM İZLE