Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dip yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 3 yeni bölüm geliyor!
Dip yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 3 yeni bölüm geliyor!
Puhu TV ekranlarında yayınlanan Dip dizisinin yeni bölümünde Sahir ve Bilge birbirlerinin sırlarının peşinde. Yeni nesil internet dizilerinden Dip'in başrollerinde İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Olgun Toker gibi isimler yer alıyor. Puhu TV Dip yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna resmi Twitter hesabından yanıt verdi. İşte Dip ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 28 Nisan 2018 - 19:44

Gün geçmiyor ki ekrana veda eden bir dizinin yerine yenisi başlamasın… Polisiye bir dizi olan Dip de Puhu TV’nin yeni dizilerinden biri. Dip de polisiye bir hikaye yer alırken başroller dizi severlerin ilgisini çekmiş durumda… Dip dizisinin 3 yeni bölümüyle 4 Mayıs Cuma günü Puhutv'de yayınlanacak.

DİP DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dip, İstanbul Emniyeti’yle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin hikayesini anlatıyor.
İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

Dizide psikologu canlandıran İlker Kaleli rolünün hakkını verebilmek için 2 ay boyunca Nişantaşı’ndaki bir psikolojik danışmanlık merkezine gidip uzmanlarla çalışmış. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

DİP SON BÖLÜM İZLE