Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş 105. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş 104. son bölüm izle Ares Ertuğrul’dan kaçamıyor!
Diriliş 105. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş 104. son bölüm izle Ares Ertuğrul’dan kaçamıyor!
Diriliş Ertuğrul 105. yeni bölüm fragmanı geldi. Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 104. son bölümünde Ertuğrul Karacahisar kalesini fethetmiş fakat Ares'i yakalayamamıştı. Her bölümde izleyicilerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul Bey'in annesi Hayme Ana "Çok zorluklar gördüm Ertuğrul, son bir muradım kaldıysa oda oğullarımı bir arada görmektir" diyor. Diriliş Ertuğrul104. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar haberimizde...
Magazin 31 Ocak 2018 - 22:57

Diriliş 104. son bölüm yayınlandı. İzleme linki haberimizde. Hemen ardından Diriliş 105. yeni bölüm fragmanı geldi! TRT 1 ekranlarında her çarşamba yeni bölümü ile Diriliş Ertuğrul izleyiciler tarafından en sıkı takip edilen dizilerden biri… Başrolde yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan yer alıyor.  İşte Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti ve 105. bölüm fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN GELDİ

Ertuğrul, Bahadır ve ailesini bertaraf ettikten sonra Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için yola koyulmuş, gizli geçitten girip nihayet kaleyi fethetmişti. Ares ise kendini ölüler arasına saklayarak kaçmayı başarmıştı.

Ertuğrul'un bundan sonra yeni bir siyaset izlemeye karar verir. Kaleyi fethetmesi Ertuğrul'a yeni mesuliyetler yükler. Ertuğrul Bey, Ares'i yakalamak için ne yapacak? İmparatordan gelecek tehditler ve saldırılara karşı ne gibi tedbirler alacak?

Kaleyi kaybeden ve ölülerin arasına gizlenip kaçan Ares nereye gidecek? Bilecik Tekfuru'na ulaşabilecek mi? Ertuğrul'dan kaleyi geri almak için nasıl bir yol izleyecek? Yakalanacak mı yoksa ordu toplayıp geri mi dönecek?

Yaralanan Titan'ın akıbeti ne olacak? Ares'in peşine düşen Atsız onu yakalayabilecek mi? Ertuğrul'un fetih haberi geldikten sonra Sultan nasıl bir karşılık verecek? Emir Saadeddin'in bu duruma tepkisi ve planı ne olacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul Bey’in annesi Hayme Ana “Çok zorluklar gördüm Ertuğrul, son bir muradım kaldıysa oda oğullarımı bir arada görmektir” diyor. Peki Hayme Ana ölecek mi?

Bütün bu soruların cevabı 104. son bölümde cevaplanıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 10:38 - 01.02.2018