Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş Ertuğrul 105. son bölüm izle Sultan Alaaddin’i kim öldürmek istiyor?

Diriliş Ertuğrul yeni fragman geldi. Diriliş Ertuğrul 105. son bölümü ile nefes kesti. Son bölümde Sultan Alaaddin'e suikastı kim düzenledi? Sultanı kim öldürmek istiyor? Her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki..

Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş Ertuğrul 105. son bölüm izle Sultan Alaaddin’i kim öldürmek istiyor?

Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 105. son bölüm ile TRT 1 ekranlarındaydı. Ares'in başına neler gelecek? Ertuğrul, Ares'i her şeyi itiraf etmesi için Konya'ya götürebilecek mi? Olanlar karşısında Emir Saadeddin ne yapacak? sorularının cevabı 105. son bölümde yayınlandı. Dizi severler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını merak ediyor. İşte ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ertuğrul Bey: Daha ödenecek nice bedel, sorulacak nice hesap alınacak nice kelle vardır Saadettin!

Ertuğrul Bey, Sultan Alaaddin Keykubat’ın huzuruna çıkar ve suikastten şüphelendiği ismin Emir Saadettin olduğunu söyler. Peki Sultan Alaaddin’e suikastı kim düzenledi?


SON BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya'yı ise Artuk'la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk'u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığılmıştır. Hayme Ana Ertuğrul'un kolları arasında helallik dileyerek gözlerini yummuştur. Peki Hayme Ana yaşayacak mıdır? Akıbeti ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul son bölümde Sultan Alaaddin son anda zehirli ok ile düzenlenen suikasttan kurtuluyor.

 

Alaaddin Keykubat kimdir? Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman nasıl öldü? İlginizi Çekebilir Alaaddin Keykubat kimdir? Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman nasıl öldü?

Diğer taraftan Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul'a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi'ni geri istemişti. Ares ve Titan'ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul'a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ertuğrul'un teklifi reddetmesinden sonra Bilecik Tekfuru ne yapacak? Her yerde tedbir aldıran Ertuğrul hamle yapacak mı? Ares ve Titan'ın Hanlı Pazar'da kuracağı tuzağı önceden sezebilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 104. SON BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNİN HİKAYESİ

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu.

Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

 

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey'i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon'a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey'den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey'in büyük oğlu Ural'ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey'in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları'nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul'un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey'i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?
İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…