Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 107. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 107. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul, 107. son bölüm yayınlandı. Sultan, Ares’in itiraflarından sonra ne yapacak? Emir Saadeddin’e ne ceza verecek? Sultan, Emir Saadeddin’i idam edecek mi? Yoksa Emir Saadeddin kurtulmanın bir yolunu bulabilecek mi? Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 21 Şubat 2018 - 23:31

Diriliş Ertuğrul’un entrikalarla dolu 107. son bölümü yayınlandı. Ertuğrul Bey, Ares ile ilgili ne yapacak? Başrolde yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul en sıkı takip edilen dizilerden… Dizi tutkunları Diriliş Ertuğrul 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını merak ediyor. İşte bütün ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares'i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares'in Emir Saadeddin'le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares'i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin'le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul'un bütün iddialarını doğrulamıştı.

 

Ertuğrul'un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Sultanın hatunu Mahperi ve Atabeği Altunaba, yaşananlar karşısında Ertuğrul'a ne yapacak? Ertuğrul, saray oyunlarını bertaraf edebilecek mi? Mahperi ve Altunaba'nın taht oyunlarına karşı nasıl mücadele edecek?

Turgut, Ertuğrul'un buyruğuna ve Bamsı'nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası'nı Kayı Obası'na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa'yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut'u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa'yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa'ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 23:58 - 21.02.2018