Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
TRT1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş Ertuğrul 110. son bölüm özeti izle!
TRT1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı geldi! Diriliş Ertuğrul 110. son bölüm özeti izle!
Diriliş Ertuğrul 111. bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 110. bölüm dün akşam TRT1'de ekrana geldi ve ardından yeni fragman geldi. Ertuğrul Bey Söğüt ve çevresini düşmandan temizlemeden hareket etmeme kararı alıyor. Sonraki hedefimiz Saadettin Köpektir! diyen Ertuğrul'u durduran olacak mı? Günalp'e karşı yapılan Emir Saadettin, Turgut, Bamsı ve Artuk Bey, ve Altunaba ittifakı nasıl sonuçlanacak? İşte Diriliş Ertuğrul 110. bölüm izleme linki.
Magazin 15 Mart 2018 - 08:35

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor, Ertuğrul Bey’in ilk görev olarak toprakları düşmandan temizlemesinin ardından gözlerini Saddettin Köpek’e çevireceği görülüyor. Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Günalp, Ertuğrul Bey'le iş birliği yaptıkları gerekçesiyle hepsini idam edilmek üzere zindana attırdı. Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Baş rolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ertuğrul Bey'in davetiyle obaya gelen ağabeyi Sungurtekin, kardeşinin Sultan Alaeddin'i öldürmek suçuyla zindana atıldığını öğrenince harekete geçti. Turgut, Bamsı ve Artuk Bey'i kurtarmak için gizlice kaleye giren Sungurtekin, Günalp'in askerleri tarafından yakalanarak zindana atıldı. Günalp, onlarında idam edilmesi için emir verdi. Öte yandan Sultan Gıyaseddin, babası Sultan Alaeddin'in Mahperi Hatun, Altunaba ve Köpek'in planıyla öldürüldüğünü öğrenince çılgına döndü.

dirilis111-1

Annesi Mahperi Hatun'un boynuna kılıç dayayan Gıyaseddin, şerefini kurtarmak için Ertuğrul Bey'i idam ettireceğini söyledi.  Daha sonra Ertuğrul Bey'le ilgili hüküm vereceği sırada arz odasına giren İbn Arabi ile konuşan Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul'un suçsuz olduğuna karar vererek serbest bıraktı.

Bamsı, Turgut, Artuk Bey ve Sungurtekin'in idam edileceği sırada kaleye gelen Ertuğrul Bey, attığı okla kardeşinin boynundaki ipi kopararak herkesi şaşkına çevirdi. Ertuğrul Bey'in bu hamlesinden sonra kalede neler yaşanacak? Günalp, Ertuğrul Bey'e nasıl karşılık verecek? Saadettin Köpek'in Ertuğrul Bey'le ilgili yeni hamlesi ne? Sultan Gıyaseddin'in Mahperi Hatun, Köpek ve Altunaba'yla ilgili planı ne olacak? Köpek, Ertuğrul'u serbest bırakan Sultan Gıyaseddin'e karşı neler yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 11. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

dirilis111-2

 

Son güncelleme: 11:20 - 15.03.2018