Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 110. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 110. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 110. son bölüm ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Turgut, Bamsı ve Artuk Bey, Emir Saadettin ve Altunaba tarafından kalenin başına atanan Günalp’le karşı karşıya geldi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 14 Mart 2018 - 22:59

Diriliş Ertuğrul son bölümde; Günalp, Ertuğrul Bey'le iş birliği yaptıkları gerekçesiyle hepsini idam edilmek üzere zindana attırdı. Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Baş rolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ertuğrul Bey'in davetiyle obaya gelen ağabeyi Sungurtekin, kardeşinin Sultan Alaeddin'i öldürmek suçuyla zindana atıldığını öğrenince harekete geçti. Turgut, Bamsı ve Artuk Bey'i kurtarmak için gizlice kaleye giren Sungurtekin, Günalp'in askerleri tarafından yakalanarak zindana atıldı. Günalp, onlarında idam edilmesi için emir verdi. Öte yandan Sultan Gıyaseddin, babası Sultan Alaeddin'in Mahperi Hatun, Altunaba ve Köpek'in planıyla öldürüldüğünü öğrenince çılgına döndü. Annesi Mahperi Hatun'un boynuna kılıç dayayan Gıyaseddin, şerefini kurtarmak için Ertuğrul Bey'i idam ettireceğini söyledi.  Daha sonra Ertuğrul Bey'le ilgili hüküm vereceği sırada arz odasına giren İbn Arabi ile konuşan Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul'un suçsuz olduğuna karar vererek serbest bıraktı.

 

Bamsı, Turgut, Artuk Bey ve Sungurtekin'in idam edileceği sırada kaleye gelen Ertuğrul Bey, attığı okla kardeşinin boynundaki ipi kopararak herkesi şaşkına çevirdi. Ertuğrul Bey'in bu hamlesinden sonra kalede neler yaşanacak? Günalp, Ertuğrul Bey'e nasıl karşılık verecek? Saadettin Köpek'in Ertuğrul Bey'le ilgili yeni hamlesi ne? Sultan Gıyaseddin'in Mahperi Hatun, Köpek ve Altunaba'yla ilgili planı ne olacak? Köpek, Ertuğrul'u serbest bırakan Sultan Gıyaseddin'e karşı neler yapacak?

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 11. YENİ BÖLÜM FRAGMAN


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:31 - 15.03.2018