Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 113. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 113. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 113. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ertuğrul uç beyliği elinden alınınca, alplarla birlikte kaleyi terk etmişti. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünden ipuçları...
Magazin 3 Nisan 2018 - 19:43

Diriliş Ertuğrul dizisinden yeni fragman geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Marya, Aydoğmuş tarafından salıverilmiş ve Köpek'in hizmetine girmişti. Günalp ise Köpek'in emriyle onun yanına gitmek üzere kaleden ayrılmış ve meydan Aydoğmuş'a kalmıştı. Köpek'in gazabına uğrayanlara ise, Taceddin Pervane de eklenmişti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

Sultan ise tüm bunlar yüzünden anası Mahperi ile hesaplaşmıştı. Köpek, himayesine aldığı emirlerle sultanı artık neredeyse yok hükmünde bırakmıştı. Sultan, Köpek'in ölüm fermanını imzalamıştı. Ertuğrul ise, isyan hazırlığındaki beyleri yanlışlarından döndürmek için onların yanına varmıştı. Köpek ise Günalp'ın körleşmiş sadakatini kullanarak, Günalp'ı beyleri ve Ertuğrul'u öldürmek üzere onların yanına göndermişti. Ertuğrul bir şekilde beyleri ikna etmiş, ancak yine de canlar yanmıştı. Nihayetinde ise Ertuğrul ve Günalp karşı karşıya gelmişti. Aslıhan ise Köpek'i öldürme niyetiyle tek başına saraya varmış ve bunu yapabilmeye fırsat bulmuştu.

Aslıhan'ın ağır bir şekilde yaraladığı Köpek ölecek mi? Günalp, yaşanan bu hadiseyi öğrendiğinde nasıl bir hamle yapacak? Ertuğrul ve Günalp'ın karşı karşıya gelmeleri nereye varacak? Tekfur Kritos'un Ahmet'e vereceği yeni görev ne olacak? Ahmet ve Marya arasındaki gerilim tırmanacak mı? Yaşananların akabinde Kayı Obası'nın ahvali ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE