Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Ertuğrul, Köpek’in kendisine karşı çevirdiği oyunların üstesinden gelebilecek mi? Uç beyliğinin Ertuğrul’dan Günalp’a geçmesiyle, bu ikili arasındaki ilişki nereye varacak? İşte merak edilenler..
Magazin 28 Mart 2018 - 23:18

Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm yayınlandı! Diriliş Erturğul 112. son bölümde; Ertuğrul, bir oyun kurarak Ahmet'in Kritos'u kurtarmasını sağlamış ve bu sayede Ahmet, Kritos'un güvenini kazanmıştı. Bu yüzden Kritos, Ahmet'i Köpek'in yanına elçi olarak göndermişti. Ahmet ise Köpek'in canını kurtararak onun da güvenini kazanmıştı. Diriliş Ertuğrul 112. son bölüm yayınlandı! İşte Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili ayrıntılar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Günalp, Ertuğrul'un onu öldüreceğini düşünürken kendini onunla birlikte Söğüt'te bulmuştu. Köpek, Ertuğrul'un ipini çekebilmek için sultanı Ertuğrul'a karşı dolduruşa getirmeye çalışmış ve devlet erkanını da yanına almıştı. Bu sayede de Ertuğrul'un uç beyliğinin elinden alınması için sultana ferman imzalatmıştı.

Aslıhan'ın ve beylerin Söğüt'e göçme konusundaki endişeleri ise artmıştı. Ertuğrul ve Kritos Söğüt'te karşı karşıya gelmiş ve Kritos, Ertuğrul'un eline geçmişti. Sonrasında saraydan gelen bir fermanla, Ertuğrul'un uç beyliğinin elinden alındığı ve Günalp'a verildiği anlaşılmıştı…

Ahmet, Köpek'in yanında neler yapacak? Marya'nın akıbeti ne olacak? Uç beyliğinin kaybedilmesinden sonra Kayı Obası'nda ahval ne olacak? Söğüt'e göçme hususunda Çavdarların tavrı ne olacak? Köpek'in gitgide artan nüfuzu, devleti tamamen ele geçirmesini sağlayacak mı? Günalp'ı Ertuğrul'a karşı kışkırtmayı başarabilecek mi? Köpek, Altunaba'dan sonra hedefine kimi alacak? Sultan Gıyaseddin'in Köpek'e karşı hamlesi ne olacak?

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 113. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:38 - 29.03.2018