Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle!
Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle!
Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! TRT1'in en sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izleme linki haberimizde. Son bölümde Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı geldi İşte yanıtı...
Magazin 12 Nisan 2018 - 12:29

Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı geldi! Baş rollerinde Engin Altan Düzyatan ile Esra Bilgiç’in yer aldığı Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde neler oldu? Günalp Bey’i affeden Ertğrul Bey’i neler bekliyor? İşte tüm bu soruların yanıtı yayınlanacak yeni bölümde veriliyor. Pei Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayında! İşte ayrıntılar…

dirilis-ertugrul-115-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul'un Günalp'ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek'i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan'ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı. Köpek'in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek'in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul'u öldürmek için tekrar harekete geçti. Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet'i Nikea'ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek'i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca'yı vazifelendirdi. Ertuğrul ve Alplar Aslıhan'ı Söğüt'e defnettikten sonra mezarı başında Saadettin Köpek'ten intikam almak için yemin etti.

dirilis-ertugrul-115-2
Ertuğrul, Hüsameddin Karaca ile bir olup Köpek'in cezasını kesebilecek mi? Aslıhan'ın intikamı alınabilecek mi? Aslıhan'ın ölümüyle sarsılan Turgut, ne yapacak? Ahmet, Tekfur Kritos'un ona verdiği görevi yerine getirebilecek mi? Marya'nın Köpek için casusluk yaptığı anlaşılacak mı? Köpek'e olan sadakati yüzünden gözlerine perde inen Günalp, Köpek'in bir hain olduğunu idrak edebilecek mi? Gıyaseddin ve Mahperi, Köpek'in önlenemez yükselişine mani olabilecekler mi? Ertuğrul ve alpların yokluğunda Kayı Obası'nın akıbeti ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 114. SON BÖLÜM İZLE!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

Son güncelleme: 08:17 - 13.04.2018