Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 113. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 113. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 113. son bölümde; Ertuğrul uç beyliği elinden alınınca, alplarla birlikte kaleyi terk etmişti. Obadan da uç beyliğine ait sancaklar Selçuklu askerleri tarafından sökülmüştü. Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 4 Nisan 2018 - 23:05

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ile Esra Bilgiç yer alıyor. Dizi severler her çarşamba Diriliş Ertuğrul dizisini sıkı bir şekilde takip ediyor. Diriliş Ertuğrul yeni fragman geldi mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Marya, Aydoğmuş tarafından salıverilmiş ve Köpek'in hizmetine girmişti. Günalp ise Köpek'in emriyle onun yanına gitmek üzere kaleden ayrılmış ve meydan Aydoğmuş'a kalmıştı. Köpek'in gazabına uğrayanlara ise, Taceddin Pervane de eklenmişti.

Sultan ise tüm bunlar yüzünden anası Mahperi ile hesaplaşmıştı. Köpek, himayesine aldığı emirlerle sultanı artık neredeyse yok hükmünde bırakmıştı. Sultan ise tüm bunlar üzerine Köpek'in ölüm fermanını imzalamıştı. Ertuğrul ise, isyan hazırlığındaki beyleri yanlışlarından döndürmek için onların yanına varmıştı. Köpek ise Günalp'ın körleşmiş sadakatini kullanarak, Günalp'ı beyleri ve Ertuğrul'u öldürmek üzere onların yanına göndermişti. Ertuğrul bir şekilde beyleri ikna etmiş, ancak yine de canlar yanmıştı. Nihayetinde ise Ertuğrul ve Günalp karşı karşıya gelmişti. Aslıhan ise Köpek'i öldürme niyetiyle tek başına saraya varmış ve bunu yapabilmeye fırsat bulmuştu.

Aslıhan'ın ağır bir şekilde yaraladığı Köpek ölecek mi? Günalp, yaşanan bu hadiseyi öğrendiğinde nasıl bir hamle yapacak? Ertuğrul ve Günalp'ın karşı karşıya gelmeleri nereye varacak? Tekfur Kritos'un Ahmet'e vereceği yeni görev ne olacak? Ahmet ve Marya arasındaki gerilim tırmanacak mı? Yaşananların akabinde Kayı Obası'nın ahvali ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:10 - 16.04.2018