Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle
Diriliş Ertuğrul 114. son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul, çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri... Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ile Esra Bilgiç'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Nisan 2018 - 23:01

Diriliş Ertuğrul 114. son bölümde;  Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul'un Günalp'ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek'i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan'ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili son gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Köpek'in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek'in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul'u öldürmek için tekrar harekete geçti. Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet'i Nikea'ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek'i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca'yı vazifelendirdi. Ertuğrul ve Alplar Aslıhan'ı Söğüt'e defnettikten sonra mezarı başında Saadettin Köpek'ten intikam almak için yemin etti.


Ertuğrul, Hüsameddin Karaca ile bir olup Köpek'in cezasını kesebilecek mi? Aslıhan'ın intikamı alınabilecek mi? Aslıhan'ın ölümüyle sarsılan Turgut, ne yapacak? Ahmet, Tekfur Kritos'un ona verdiği görevi yerine getirebilecek mi? Marya'nın Köpek için casusluk yaptığı anlaşılacak mı? Köpek'e olan sadakati yüzünden gözlerine perde inen Günalp, Köpek'in bir hain olduğunu idrak edebilecek mi? Gıyaseddin ve Mahperi, Köpek'in önlenemez yükselişine mani olabilecekler mi? Ertuğrul ve alpların yokluğunda Kayı Obası'nın akıbeti ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:14 - 16.04.2018