Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Diriliş Ertuğrul 118. son bölüm ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Osman Gazi'nin hayatına yer verileceği ve Ertuğrul Bey'in hayatını kaybedeceği iddia ediliyor. Ertuğrul Bey'i canlandıran Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacağı da diğer iddialar arasında yer alıyor. Dizi severler internetten araştırıyor: Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...
Magazin 16 Mayıs 2018 - 23:11

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde şu sorular yanıt buldu: Halime'nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul'u Ögeday'a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul'u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos'un ardından Kayı Obası'nın başına kim musallat olacak? Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul dizisine ilişkin son gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Halime, Kayı Obası'nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman'a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı.

Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun'a rastlamış ve onu Kayı Obası'na gelip Osman'ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet'in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos'un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul'a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet'in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 12:56 - 20.05.2018