Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı: Söğüt’te tek beylik! (Diriliş Ertuğrul 122. son bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı: Söğüt’te tek beylik! (Diriliş Ertuğrul 122. son bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul yeni sezona bu akşam 122. son bölümü ile merhaba dedi. 5.sezonu ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde; Ertuğrul oğlunun canı ile sınanır. Ancak bu felaket haberi onu İlbilge Hatun ile tanıştırır. Ayrıca Dragos’un varlığından da haberdar olur. Osman hayata döner. Dragos, zangoç kılığında Ertuğrul’un karşısına çıkar. Ayrıca Gündüz Alp, babası Ertuğrul Bey’i çarşıda herkesin ortasında hayal kırıklığına uğratır. Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 122. son bölümde başka neler yaşandı?
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Kasım 2018 - 22:53

Diriliş Ertuğrul efsanesi TRT1 ekranında yeni sezona başladı. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul 122. son bölümde; Osman yol ortasında esir düşmüş bir aileyi kurtarmak için kahramanca bir duruş sergiliyor. Ancak karşısındakiler o kadar kalabalık ki Osman ölmekten son anda kurtuluyor. İlbilge Hatun da tam burada sahneye giriyor. Osman'ın hayatını kurtaran İlbilge onu Ertuğrul Bey'in yanına getiriyor. İşte İlbilge ile Ertuğrul Bey böyle tanışıyor. 5. sezonda diziye dahil olan bir diğer isim de Dragos. Ertuğrul, Dragos'un adını ilk kez duyar ancak tehlike arz ettiğinin de farkındadır. Ertuğrul'a oğlu Gündüz'den hiç beklemediği bir darbe gelir. Tefecilere altın verdiği ortaya çıkar. Gündüz ‘ bilmiyordum' dese de babası tarafından affedilmez. Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 122. son bölüm izleme linki ve 123. yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 123. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanır yayınlanmaz yeni bölüm fragmanı geldi. Diriliş 123. bölümde Ertuğrul Bey yeni bölümde kendi hür beyliğini ilan ediyor. İşte Diriliş Ertuğrul 123. bölüm fragmanı…

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge Hatun atının üstünde yaralanmış Osman ile geliyor. Hayme Ana ve Ertuğrul Bey ‘Osmanım' diye koşarak yanlarına gidiyor. Osman kanlar içinde Ertuğrul kimin yaptığını soruyor. İlbilge Hatun kimin yaptığını bilmediğini ama saldırıdan kurtardıklarını söylüyor. Bamsı Beyrek ile Turgut Alp'in kafasında İlbilge ile ilgili soru işaretleri vardır. Nereden çıktığını melek mi yoksa şeytan mı olduğunu merak ederler.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

OSMAN'IN BÜYÜK KAHRAMANLIĞI

Turgut Alp saldırıda yaralı kurtulanları sorguya çekiyor. Bir adam (Teokles) ve iki kızı elleri kolları bağlı bir yere götürülüyor. Kızlardan büyük olanı neden kaçırıldıklarını sorunca Dragos'un adı geçiyor. Osman onların tutsak edildiğini fark edince okuyla onları kurtarıyor. Teokles Turgut Alp'e yaşananları anlatırken Dragos'tan söz etmiyor. Osman esirleri kurtarıyor ama karşı taraf çok kalabalık olduğu için yakalanıyorlar. Kurtarılan ailenin büyük kızı Turgut'a Dragos'un adını veriyor.

dirilis-3

İlbilge Hatun karakterini Hande Soral canlandırıyor.

 

İLBİLGE OSMAN'IN HAYATINI KURTARIYOR

İlbilge, Osman'ı görmek için Ertuğrul'un yanına geliyor ve geçmiş olsun diyor. Ertuğrul İlbilge'yi sorguya çekiyor. Osman tam kılıç altında can verecekken İlbilge ve Alp'ler yetişip hepsini kurtarıyor. Ancak Osman kafasına aldığı ağır yaradan dolayı baygın kalıyor. Ama öncesinde İlbilge'ye Ertuğrul Bey'in oğlu olduğunu anlatıyor. Ertuğrul Bey, Bamsı'yı Osman'ın yaralandığı yere gönderiyor. Leşlere tek tek bakmasını istiyor. Ancak Dragos'un adamları önden gelip, Teokles'in kayıların elinde olduğunu anlıyor.

VE SAHNE DRAGOS'UN

Dragos bambaşka bir kimliğe bürünmüştür. Sırtında kamburla kilisede papaz efendiye yardım eden bir zavallı rolü oynar. Hatta yolda Bamsı ile karşılaşır ve onu da kandırmayı başarır. Dragos adamlarının yanına kadar gider. Sırtındaki kamburu atar. Bamsı'dan öğrendiklerinin doğru olup olmadığını sorar. Adamların hepsinin öldüğünü ve Teokles'in Ertuğrul'un obasından olduğunu öğrenir. Teokles, Dragan için büyük tehlikedir. Gerçek kimliğini de biliyordur. Ancak Dragos'un Teokles'in Ertuğrul'a bir şey anlatmayacağından emindir.

dirilis-2

Dragos karakterini İlker Aksum canlandırıyor.

 

OSMAN İYİLEŞİYOR

Osman gözlerini açıyor. İlbilge'nin yetiştiğini söyler. Ertuğrul İlbilge ve Alplerini konuk eder. Ertuğrul, Osman'a bir daha böyle bir manzara ile karşılaşırsa kendini emniyete alıp obaya haber etmesini söyler.

BAMSI CESETLERİ BULAMIYOR

Bamsı vuruşmanın olduğu yere gidiyor ancak cesetler ortada yok. Yerde kan izleri var. Bamsı cesetlerin sürüklenip götürüldüğünü fark eder. Bu sırada Ertuğrul da Turgut'tan Dragos'un adınu duyar. Bu ismi ilk kez duyduğunu söyler. Ayrıca aileye göz kulak olmalarını , onlarda değerli bir şey olduğunu söyler.

DRAGOS ERTUĞRUL BEY'İN YANI BAŞINDA

Zangoç rolünde Dragos Ertuğrul ile karşılaşır. Dragos, Ertuğrul'a minnetlerini sunar. Ertuğrul yüzüne bakmasını ister. Dragos efendilerini yüzüne bakamayacağını söyler. Ertuğrul ise kimsenin kimsenin efendisi olmadığını söyler. Dragos, Osman'ın durumunu sorar. Ertuğrul ondan şüphelenmez. O sırada Mikis gelir ve tefecilerin kimler olduğunu öğrendiğini söyler. Ertuğrul tefecilerin dersini verir. İlbilge de o sırada çarşıdadır. Ertuğrul Bey'in adaleti ile de bu şekilde tanışır.

dirilis-1

Ertuğrul Bey’i Engin Altan Düzyatan canlandırıyor.

GÜNDÜZ ERTUĞRUL BEY'İ REZİL ETTİ

Tefecilerden biri Ertuğrul'u tehdit eder. Dragos'un adamı her şeyin istedikleri gibi gittiğini söyler. Tefeci Gündüz Alp'in adını verir. Çarşıda herkes duyar ve şaşkınlıkla karşılar. Ertuğrul Gündüz ile göz göze gelir. Yıkılmıştır ancak ayakta durur.

Ertuğrul, Gündüz'ü sorguya çeker. Daha fazla altın kazanmak istediğini söyleyen Gündüz tefecilikten haberi olmadığını söyler. Ertuğrul, Gündüz'e ‘kazancının helal mi haram mı olduğunu bilmeden nasıl alırsın. Sakın bana baba deme' der. Gündüz Ertuğrul'un sözlerinin yanı sıra bir de tokat yer. Ertuğrul tefeciden herkesin aldığı borcu üstlenir.

 

Son güncelleme: 08:24 - 08.11.2018