Sözcü Plus Giriş

‘Onunla tanışmanın vakti geldi!’ Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölümden 2 yeni fragman seyirci karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm 2. fragmanda; Ertuğrul İlbilge’yi vicdanının sesini dinlemeye davet ediyor. Hakkın yanında olmasını istiyor. Hayme Ana, torunu Süleyman’a hasretle el öptürüyor. Dragos yeni bir plan yapıyor. ‘En beklemedikleri yerden vuracağız’ diyerek Ertuğrul’un karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ertuğrul adaletin tecelli edeceği günün geldiğini söylüyor. İşte Diriliş Ertuğrul 127. yeni bölüm fragmanları...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:06, 09/12/2018

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 127. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul büyük bir iftira ile başbaşa kalan oğlu Gündüz’ü arıyor. Gündüz ise hem kedisinin hem de babasının adını temize çıkarmak için bir yol düşünüyor. İlbilge ise Gündüz’ün katil olduğundan çok emin. Ağabeyine haber salarak bir savaşın ilk adımını atıyor. Ertuğrul gibi İlbilge de Gündüz’ün peşinde. Alpleri ile beraber aramaya çıkıyor ve Gündüz’ü yakalıyor. Gündüz kılıcını çekip dirense de adamların sayısı çok kalabalık. Gündüz, ‘dizginlenemez öfkene mani olmazsan bir masumun kanına gireceksin’ diyor.

Ertuğrul ormanda çapıştığı hainler arasında Osman ve Savcı’ya saldıran dövmeli adamı buluyor. Ve sonunda Dragos’u tanıyan birini ele geçirmiş oluyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

GÜNDÜZ’Ü YARGILAYACAĞIZ

Gündüz’ü Konya’ya götürmeye geliyorlar. Yargılanma için Ertuğrul, adalet terazisinden şaşmazsa oğlunu teslim edeceğini söylüyor. Ancak Gündüz teslim olmazsa gıyabında hükmü verilerek infaz edilebilir. Ertuğrul da bunun farkında o nedenle bir an önce oğlunu bulmak istiyor.

ERTUĞRUL: OĞLUMA NE YAPTIN?

Dragos bir yandan Ertuğrul’un gözünü boyarken diğer yandan İlbilge’yi zehirlemeye devam ediyor. Ertuğrul’un Alpleri Gündüz’ü ararken İlbilge’ye ait izleri buluyorlar. Ertuğrul, İlbilge’ye gidip oğluma ne yaptın diye hesap soruyor.

ERTUĞRUL OĞLUNU BULUYOR

Ertuğrul Bey sonunda oğlu Gündüz’ü buluyor. İlk sözü de ‘Eğer oğlumun kılına zarar gelirse o kaleyi başına yıkarım’ oluyor. Ancak onu alabilmesi için fidye ödemesi geliyor. Tabi Ertuğrul Bey bu teklife hiç yanaşmıyor. Bir de Gündüz’ü isteyen biri daha olduğunu öğrenince ‘ Ya Gündüz’ü kolaylıkla verirler ya da ben almasını bilirim’ diyor.

Yayınlanma Tarihi:22:49,