Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm 2. fragman yayında! Ertuğrul kız istiyor!

Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı. Bugün yayınlanan 2. fragmanda; Ertuğrul büyük intikama hazırlanıyor. Dragos kumar oynamak zorunda. Emir Bilge, Beypolat'ı kullanarak bilgi almaya çalışıyor. Ertuğrul, İlbilge ve Sırma'nın yanında kız isteme merasimine başlıyor. Ancak kimi isteyeceği yeni bölümde görülecek. İşte Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanları...

Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm 2. fragman yayında! Ertuğrul kız istiyor!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131.YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

ERTUĞRUL ‘DRAGOS' YALANININ FARKINDA

Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

dirilis1

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

dirilis2

ERTUĞRUL ARTUK BEY İÇİN EMRİ VERİYOR

Ertuğrul, Artuk Bey'in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey'in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey'in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut'a emir vererek Artuk Bey'i bulmadan gelmemesini söylüyor.

DRAGOS'TAN İNTİKAM YEMİNİ

Dragos Layis'in intikamını almak istiyor. İstediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. Adamlarına emir vererek altınların yerini bulmalarını istiyor. Alacağı intikamın kıyamete kadar hatırlanacağını söylüyor.

ERTUĞRUL BEYPOLAT'IN BOĞAZINI SIKIYOR

Ertuğrul zindanda Beypolat'ın yanına gidiyor. Beypolat İlbige'nin halen tutsak olduğunu öğrenince Ertuğrul'a saldırıyor. Ertuğrul onu alt ederek iş bilmezliği yüzünden olayların bu noktaya geldiğini söylüyor. Ayrıca İlbilge Hatun'un canı için öleceğini söyleyerek Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Sonra da Mikis'in gözleri önünde Beypolat'ı öldürdüğünü söylüyor. Ertuğrul Mikis'in Dragos'un adamı olduğunun farkında. Bu yüzden böyle bir oyun oynuyor.