Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ertuğrul evleniyor, İlbilge yıkılıyor! Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul, Dragos’la oynuyor! (Diriliş Ertuğrul 130. son bölüm izle)
Ertuğrul evleniyor, İlbilge yıkılıyor! Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul, Dragos’la oynuyor! (Diriliş Ertuğrul 130. son bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Eruğrul, Dragos’un oynadığı oyunun farkında. Hem İlbilge Hatun’u hem de kaçırılan Artuk Bey’ kurtarmak için harekete geçiyor. Ertuğrul, Dragos’la yapacağı cenki aklı ile yürütmesi gerektiğini söylüyor. Ve Beybolat’ı öldürmüş gibi yaparak tuzağa tuzakla karşılık veriyor. Heyecan yaratan 130. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Ocak 2019 - 22:14

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131.YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Diriliş Ertuğrul dizisi 130. son bölümü ile TRT1'de ekrana geldi. Son bölümde; Artuk Bey işkenceye direniyor, gözleri dağlansa da konuşmuyor. Ertuğrul da Artuk Bey'in konuşmayacağından emin. Ayrıca Dragos'un yalanından sonra Ertuğrul cenkte hile yapanlara akılla karşılık veriyor. Dragos'un istediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. İntikam yeminleri ederek adamlarını altınları bulmak için görevlendiriliyor. Sırma, Dragos'un oyununa geliyor ve ağabeyi ile İlbilge'nin hesabını sormak için hana gidiyor. Ancak Selcan devreye girip Sırma'nın güvenini kazanıyor. Ertuğrul zindandaki Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Aslında tüm bunlar hain Mikis'in Dragos'a yanlış bilgi vermesini sağlayacak. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 130. Son Bölüm izleme linki…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

dirilis-3

ERTUĞRUL ‘DRAGOS' YALANININ FARKINDA

Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

dirilis-2

ERTUĞRUL ARTUK BEY İÇİN EMRİ VERİYOR

Ertuğrul, Artuk Bey'in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey'in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey'in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut'a emir vererek Artuk Bey'i bulmadan gelmemesini söylüyor.

DRAGOS'TAN İNTİKAM YEMİNİ

Dragos Layis'in intikamını almak istiyor. İstediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. Adamlarına emir vererek altınların yerini bulmalarını istiyor. Alacağı intikamın kıyamete kadar hatırlanacağını söylüyor.

dirilis-1

ERTUĞRUL BEYPOLAT'IN BOĞAZINI SIKIYOR

Ertuğrul zindanda Beypolat'ın yanına gidiyor. Beypolat İlbige'nin halen tutsak olduğunu öğrenince Ertuğrul'a saldırıyor. Ertuğrul onu alt ederek iş bilmezliği yüzünden olayların bu noktaya geldiğini söylüyor. Ayrıca İlbilge Hatun'un canı için öleceğini söyleyerek Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Sonra da Mikis'in gözleri önünde Beypolat'ı öldürdüğünü söylüyor. Ertuğrul Mikis'in Dragos'un adamı olduğunun farkında. Bu yüzden böyle bir oyun oynuyor.

Son güncelleme: 10:03 - 03.01.2019