Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 134.yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ertuğrul yeni fragmanda zor bir sınavdan geçiyor!
Diriliş Ertuğrul 134.yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ertuğrul yeni fragmanda zor bir sınavdan geçiyor!
Diriliş Ertuğrul 134. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Moğollar Kayı Obası'nı bastı. Diriliş Ertuğrul 133. son bölümde ise; Artuk Bey, Beybolat'ı iyileştirdi. Üstelik biri tarafından zehirlendiği de anlaşıldı. Ertuğrul Bey bunu yapanın Dragos olduğunu anladı. Ertuğrul'un amacı diriliş sancağını zaferle dikmek istiyor. Dragos'u ise korku sardı. Tek çaresi ise Ertuğrul'u öldürmek. Ayrıca Beybolat, İlbilge ile Ertuğrul'un evliliğine onay verdi. Heyecan yaratan 133. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Diriliş Ertuğrul 134. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Şubat 2019 - 12:35

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 134. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 134. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul, Emir Bahatttin’in ölüm haberini veriyor. Ama ona göre yeni Emir Bahattinler de yolda. Ertuğrul, Selcan’dan Beybolat’ın zehirlendiğini duyuyor. Artuk Bey Beybolat’ı tedavi etmeye çalışıyor. Sırma ve İlbilge de ağabeylerinin başından ayrılmıyor. Artuk Bey, Beybolat’ın biri tarafından zehirlendiğini söylüyor. Ayrıca eğer tahmin ettiği zehirse bundan kurtulanı görmediğini de anlatıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

dirilis fragman

DRAGOS: NE OLURSA OLSUN BUGÜN ERTUĞRUL’U ÖLDÜRECEĞİM

Dragos, Kervansaray’ı basanın Ertuğrul olduğunu öğreniyor. Böylece zehri Ertuğrul’un içmediğini de anlıyorlar. Dragos zehiri oradan almak istiyor. Dragos, Ertuğrul’un sıradaki hedefi olan kaleye yürüyeceğini söylüyor. Dragos alacakları tedbirlerin işe yaramayacağının farkında o yüzden ‘ne olursa olsun bugün Ertuğrul’u öldüreceğim’ diyor.

BEYBOLAT GÖZLERİNİ AÇIYOR

Beybolat gözlerini açıyor. Ertuğrul da onu ziyarete geliyor. Beybolat çok yorgun olduğunu anlatıyor ve ona ne olduğunu bilmediğini söylüyor. Artuk Bey, Beybolat’ın zehirlendiğini ve bunun bizans olduğunu söylüyor. Çünkü zehrin kadim Bizans zehri olduğunu anlatıyor. Ertuğrul, bunu yapanın Dragos olduğunu anlıyor. İlbilge ve Sırma ağabeyinin yanına koşuyor. Beybolat, İlbilge’ye Sırma’nın kıskanç bakışları arasında ‘senin düğününü etmeden göçmeye niyetim yok’ der. Emir Bahattin’in öldüğünü duyan Türk obaları toy için geliyor. Ertuğrul ‘benimle bu yolda canından serden geçen gelecek’ diyor. Ertuğrul büyük destek alıyor.

 

Son güncelleme: 19:12 - 04.02.2019