Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm 2. fragman: İlbilge düğümü çözebilecek mi? (Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle)
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm 2. fragman: İlbilge düğümü çözebilecek mi? (Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle)
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Diriliş Eruğrul yeni fragmanda; Ertuğrul, Osman için harekete geçiyor. Osman ise büyük baskı altında. İlbilge ağabeyinin bir işler karıştırdığını anlıyor. Alıncak ile Beybolat, Osman hakkında konuşuyor. Dragos, Ertuğrul’un artık dostları olduğunu söylüyor. Ertuğrul bu cengi zafere kadar taşıyacaklarını söylüyor. İşte Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Şubat 2019 - 23:26

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Papaz Efendi’nin ölümünün ilan edilmesini istiyor. Ertuğrul için atılan ok Abdurrahman’a geliyor. Dragos yine bir köşede olanları izlerken Ertuğrul’a gelen ikinci okun önğne atlıyor. Dragos göğsündeki kutsal kitabı çıkarıyor ve okun ona saplandığını gösteriyor. Ertuğrul zangoça bir can borcu olduğunu söylüyor. Aslında tüm bunlar Dragos’un bir oyunu. Dragos sandık konusunu öğreniyor. Dragos Moğollar’dan kendilerini korumak için o sandığı ele geçirmek istiyor. Bu nedenle de Ertuğrul’a yaklaşmak için bu planı yapıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

ERTUĞRUL’A YAPILAN SALDIRI DUYULUYOR

Obadakiler de Ertuğrul için endişeleniyor. Ertuğrul’un saldırıya uğradığını duyunca da hemen harekete geçiyorlar.Beybolat, Ertuğrul’un yanına gidiyor. Bu olayın Dragos’un işi olduğunu söylüyor ve cihanı onların başına yıkmak içi emir istiyor. Ama Ertuğrul, sakin hareket etmek istiyor. Sırma ise düğün arefesi diyerek saldırıyı eleştirince Selcan onu tersliyor. İlbilge, Hayme Ana’yı teselli etmeye çalışıyor. Hayme Ana Abdurrahman için telaşlı.

DRAGOS’UN OYUNU

Ertuğrul, Dragos’a bunu neden yaptığını soruyor. Dragos ettiğin kanlı yeminden sonra Ertuğrul’a süslü laflar ediyor. Ayrıca Papaz Efendi’nin ölümü ile yalnız kaldığını söylüyor. Ertuğrul onun da himayesinde olduğunu söylüyor.

MOĞOLLAR OBAYA BASKIN VERİYOR

Suhutay geliyor. Beybolat bu haberi telaşla karşılıyor. Suhutay’a burada ne işi olduğunu soruyor. Ve ‘yoksa’ diyerek daha da telaşlanıyor. Ve Moğollar Kayı Obası’na saldırıyor. Atlılar okları ile gözcüleri vuruyor. Savcı, Osman ve Hayme Ana da baskına pusatlarını kuşanıp karşılık veriyor. Gündüz, İlbilge, Sırma ve Selcan da orada. Moğol komutan Alıncak adamları ile otağa giriyor. Hayme Ana ilk konuşan oluyor. ‘Bizden ne istersin’ diyerak söze giriyor. Moğol komutan teslim olmalarını emrediyor. Osman ve Hayme saldırıya geçiyor. Ama Hayme Ana’nın boğazına bıçak dayanıyor. Diğerleri de aynı durumda.

ERTUĞRUL: BEN EVLATLARIMI BU DAVA İÇİN ÖLSÜNLER DİYE YETİŞTİRDİM

Ertuğrul obaya yapılan saldırıyı öğreniyor. Ancak sandık onda oldukça kimseye bir şey olmaaycağını söylüyor. Bamsı, çocukları için telaşlanıyor. Ertuğrul onu azarlayarak evlatlarını bu davada ölsünler diye yetiştirdiğini söylüyor. Ertuğrul adamlarını obaya gönderip kan dökülmesini engellemelerini söylüyor. Dragos da tüm olanlara şahit oluyor.

DRAGOS’U KORKU SARIYOR

Dragos Moğolların gelişi ile korkuyor. Surları güçlendirmeyi ve savaşa haır olmayı emrediyor. Bu durumun sadece Ertuğrul için kötü olmadığını söyleyerek ‘gerekirse düşmanı bile dost edinebiliriz’ diyor.

Son güncelleme: 08:11 - 12.02.2019