Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ertuğrul hedefine ilerliyor… Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm 2. fragman geldi! Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı…
Aksiyon dolu gelişmelerin ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak sorusu merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'in ilerleyişi devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölümden 2. fragman ekrana geldi. Yeni fragmanda; Ertuğrul attığı adımları bin yıl sonrasını düşünerek atacağını söylüyor. Beybolat zor durumda kalıyor. Ertuğrul düşmanlarına göz açtırmıyor.Yeni fragman Ertuğrul'un “Zırhımız iman! Pusatımız adalet! Hedefimiz Nizam-ı Alemdir!” sözleri ile bitiyor.İşte Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Mart 2019 - 22:18

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 138. BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Sırma, Selcan'ı öldürmek için hançerini çekiyor, Selcan kendini savunurken Sırma'yı yaralıyor. Olaydan sonra Sırma'nın durumu iyi değil. İlbilge Selcan'ı almaya geliyor. Hayme Ana Selcan'ın yaptığının başına büyük bela açacağını söylüyor. Ama İlbilge'nin onu götürmesine izin verirken de onu kimseye yem etmeyeceklerini söylüyor. Selcan tutsak edilmek üzere götürülüyor. Osman ile Gündüz Selcan'ın götürüldüğünü görünce yanına koşuyorlar. Selcan için karar verilene kadar tutsak edileceğini öğreniyorlar. Emrin İlbilge'den geldiğini duyan Osman daha da öfkeleniyor. Gündüz Selcan'a destek konuşması yapıyor. Osman İlbilge'ye hesap soruyor ama İlbilge törenin böyle olduğunu anlatıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

BEYBOLAT ÖFKE KUSUYOR

Beybolat öfke içinde Hayme Ana'nın yanına gidiyor. Törenin onun ağzından çıkan kelime olduğunu söylüyor. Selcan'ı soran Beybolat ona bunun hesabını soracağını söylüyor. Artuk Bey ona dersini verip sakinleştirmeye çalışılıyor. Ama Beybolat'ın gözü kör ve çıldırmış şekilde bağırmayı sürdürüyor. O sırada İlbilge gelip, onun tutuklu olduğunu söylüyor. Beybolat kana kan ile cevap vereceğini ve Selcan'ı kendi elleriyle öldüreceğini söylüyor. Hayme Ana yargısız infaz yaparsa Beybolat'a buraları dar edeceğini söylüyor.

ALINCAK KAN DÖKMEYE GELİYOR

Alıncak öfke içinde Kayı obasını yok edeceklerini söylüyor. Beybolat'ın da pusatını Kayılar'a vurmasını istiyor. Dragos, Artuk Bey'e Alıncak'ın geldiğini haber veriyor. Alıncak Kayılar'ı bu topraklardan sileceğini söyleyip harekete geçiyor. Hayme Ana ve Ertuğrul'un ailesi Alıncak'a direniyor. Alıncak Kaya Obası'nı kan gölüne çevireceğini söylüyor.

ERTUĞRUL: YIKANA KADAR DURMAYACAĞIM

Ertuğrul, Süleyman Alp'in yanına gidiyor. Tek yumruk olup Moğol'un tepesine çökeceklerini söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ın elinden Keykavus'u kurtarıyor. Keykavus onu kurtararak Alıncak'ı sarstıklarını söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ı yıkana kadar durmayacağını söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ın onlardan şüphelenip obalarını basacağını biliyor. Moğol casusları tarafından bir mektup yazdırıp, Keykavus'u kaçıranın başkaları olduğuna dair izlenim verecek.

Son güncelleme: 09:15 - 05.03.2019