Ertuğrul tufan gibi! Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm fragmanı yayında! Diriliş Ertuğrul 140. son bölüm izle…

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanıyla beraber yeni bölümde neler olacağına dair kritik ayrıntılar ortaya çıkmış oldu. Diriliş Ertuğrul 140. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul, ailesinin aldığı büyük yaradan sonra düşmanların üzerine tufan gibi yağmaya karar veriyor. Alıncak'ın elinden işkence gören Mergen'i kurtarıyor. Alıncak, Ertuğrul'a karşı Dragos'la el sıkışıyor. Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 140. son bölümde başka neler yaşandı?

Ertuğrul tufan gibi! Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm fragmanı yayında! Diriliş Ertuğrul 140. son bölüm izle…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Diriliş Ertuğrul dizisi 140. Son bölümü ile TRT1'de ekrana geldi. Son bölümde Ertuğrul daha da güçlü olarak düşmanlarına karşı saldırıya geçiyor. Alıncak konuşturamadığı Mergen’i öldürmek üzereyken Ertuğrul adamını kurtarıyor. Osman düşünde hüküm makamında dedesi Süleyman Şah’ı görüyor. Dragos’u Ertuğrul korkusu sarıyor ve Beybolat ile birlik olma kararı alıyorlar. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 140. Son Bölüm izleme linki ve 141. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Alıncak'ın karşısına çıkan Ertuğrul, Sultan Keykavus'u ona teslim edeceğini söyleyerek ağabeyi Gündoğdu'nun effedilmesini istemişti ve bu konuda da başarıya ulaştı. Süleyman ölmeden önce katilinin kim olduğunu da mağara duvarına yazmıştı. Süleyman’ın cansız bedeni obaya kor gibi düştü. Selcan’ın yıkılmış halini görenlerin içi parçalanıyor. Osman, Selcan’a güç verecek bir konuşma yaparak onları da evladı gibi görmesini söylüyor.

OSMAN’IN RÜYASI

Osman rüyasında dedesi Süleyman Şah’ı görüyor. Hüküm makamında gördüğü dedesi ona hikmete ermeyenin hükümete ermeyeceğini anlatıyor. Osman kılıcı çekip tahta oturuyor. Osman gördüğü düşü babasına anlatıyor. Ertuğrul oğluna öğüt vererek, ‘Bbu postun ateşine dayanamayan kül olur’ diyor.

ERTUĞRUL MERGEN’İ KURTARIYOR

Ertuğrul, ailesinin aldığı büyük yaradan sonra düşmanların üzerine tufan gibi yağmaya karar veriyor.Beybolat’ın yeğenini öldürdüğünü bilen Ertuğrul mezarı başında Selcan’ın gözlerine bakarak intikam yemini ediyor. Bu sırada Mergen'i ele geçiren Alıncak ona işkence ederek mektupları kimin değiştirdiğini öğrenmek istiyor. Mergen gördüğü işkencelere rağmen konuşmuyor. Ertuğrul Mergen’i bulmak için harekete geçiyor. Alıncak ettiği işkencelerden sora Mergen’in canını alacakken Ertuğrul imdadına yetişiyor ve Mergen’i kurtarıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

 

BEYBOLAT DRAGOS İLE EL SIKIŞIYOR

Beybolat, Ertuğrul’ın oba beyliğini geri almasını kaldıramayıp önce yeğenini öldürmüştü. Sonra da Bamsı’nın hanesine nifak tohumları ekti. Şimdi ise Dragos ile el sıkışıyor. Dragos, Ertuğrul’un daha da güçlendiğini bildiği için ona karşı yalnız savaşamayacağını anlıyor.

Loading...