Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm 2. fragman: ‘Bugün adalet günüdür!’ (Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm fragmanı yayında)

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Ertuğrul tek vuruşta Albastı'yı da Dragos'u da Lefke Kalesi'ni de bitirmeyi hedefliyor. Sırma, İlbilge'ye Zangoç'un kimliği ile ilgili bilgi veriyor. Ertuğrul zangoçun kabur olmadığını ve onda öğrenilecek çok bilgi olduğunu söylüyor. Dragos elleri bağlı şekilde çarşıda gezidiriliyor ve idam alanına getiriliyor. Ve Ertuğrul kılıcını çekip bugünün adalet günü olduğunu söylüyor. İşte Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm fragmanları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Zangoç'a bir oyun kuruyor ve onun Uranos'la bağlantısını ortaya çıkarıyor.Ertuğrul, Ertuğrul Bey ise Uranos'u yakalıyor ve sonra da Zangoç kılığındaki Dragos’u zindan attırıyor. Bu Dragos’un büyük şaşkınlık yaşamasına sebep oluyor. Zindana geldiğinde masum olduğunu söyleyerek ağlıyor ve sonra da alpleri bir bir öldürerek zindandan kaçıyor. Kaçarken de tuzağa düşürüldüğünü anlıyor. Ertuğrul da o sırada Uranos’un boynuna kılıcını doğrultuyor ve ihanetle suçluyor. Ertuğrul, Uranos’a ‘Dragos kim’ diye soruyor. Uranos cevap verirse canını bağışlayacağını da söylüyor. Ancak Uranos konuşmuyor. Ertuğrul obaya dönüyor. Obada Dragos tarafından öldürelen Alp’ler olduğunu görüyor ve kanlarının yerde kalmayacağını söylüyor. Sonra da meydanda Uranos’u idam ediyor. Dragos da kılık değiştirip olanbları izliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

ERTUĞRUL BEYBOLAT’I TUZAĞA DÜŞÜRECEK

Ertuğrul, Beybolat’a Dragos’u Alıncak sayesinde yakalayacağını söylüyor. Alıncak’ın öldürüğünü sana Beybolat büyük bir şok yaşıyor. Ve hemen durumu Dragos ile paylaşıyor. Ertuğrul Alıncak’ı Konya’ya götüreceğini söylüyor. Albastı endişeye kapılıp Alıncak’ı ortadan kaldırmak için harekete geçiyor. Dragos’a Alıncak’ın öldürülmesi emrini veriyor.

İLBİLGE VURULUYOR

Hafza yaralanmış şekilde Kayı Obası’na dönüyor. Hayme Ana onu karşılarken Bamsı telaşla karısının yanına koşuyor. Eşkıyaların yollarını kestiğini söyleyen Hafza ‘ocağımıza ateş düşürdüler’diyor. Ve Aybars’ın kaçırıldığını söylüyor. Hayme, Osman, Gündüz büyük şok içinde karşılıyor bu haberi. Bamsı ise adeta yıkılıyor. Elina aldığı kılıçlarla intikam yemini ediyor. Bu sırada İlbilge ve Selcan Aybars’ın peşine düşüyor. Çıkan çatılmada İlbilge omzuna aldığı ok darbesi ile yere yığılıyor. İlbilge yaralanmış şekilde obaya getiriliyor. Sırma pnaikle ablasının başına geliyor. Ayrıca İlbilge’nin yaralandığını duyan Beybolat da deliye dönüyor.

BAMSI DELİYE DÖNÜYOR

Bamsı oğlunu kurtarmak için harekete geçiyor. Ama sağlıklı hareket edemeyen Bamsı Ertuğrul’un işini zorlaştırıyor. Ertuğrul sakin olmazsa Albastı ve Dragos2un tuzağına düşeceklerini söylüyor ama Bamsı’nın onu dinelemeye niyeti yok gibi. Beybolat, Aybars’a karşı Alıncak’ı istemeye hazırlanıyor. Sonunda da Ertuğrul’un korktuğu oluyor ve Bamsı tuzağa düşüyor.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Engin Altan Düzyatan kimdir, kaç yaşındadır? İlginizi Çekebilir Engin Altan Düzyatan kimdir, kaç yaşındadır?