Diriliş Ertuğrul 148. yeni bölüm fragman: ‘O ateşi Anadolu’ya getireceğiz!’ (Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle)

Diriliş Ertuğrul 148. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Ertuğrul ailesine son zaferden önce son yol kaldığını söylüyor. Önlerindeki kalleş tuzaklara rağmen dağları aşacaklarını ve o ateşi Anadolu'ya getireceklerini söylüyor. Ertuğrul'un inancı tam ve Gündoğdu'ya da umut aşılayan bir konuşma yapıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 148. yeni bölüm fragmanları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 148. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul ve adamları Berk Han'ın adamıyla görüşürken pusuya düşürülüyor. Arıkbuka, Ertuğrul’un kellesi istenmese de adamlarının hepsinin ölüm emri veriliyor. Kılıçlar çekilirken kıran kırana bir cenk başlıyor. Sonunda Arıkbuka Ertuğrul’u yakalıyor. Toruntay ve Mergen şehit oluyor. Turgut Alp ise yaralanıyor. Ertuğrul teslim olmamak için direnirken Mergen’in ölüşünü görüyor. Ağır yaralı olan Turgut da yerinden kıpırdayamıyor. O sırada Beybolat ortaya çıkıyor. Beybolat, Ertuğrul’a oğulları ile beraber kellesini alacağını söylüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

ERTUĞRUL TUTSAK EDİLİYOR

Ertuğrul’un pusuya düşüreceğini öğrenen Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey'i bulmak için harekete geçiyor. Ertuğrul bir mağarada tutsak ediliyor. Ertuğrul’un tutsak edildiği haberi obaya geliyor. Osman babasından gelen bu haberle sarılıyor. Arıkbuka, mağarada sorguya çektiği Ertuğrul’un arkasındaki gücü öğrenmek istiyor. Ertuğrul’un ise tek bir cevabı var, ‘Rabbim’ Bu sırada İlbilge ve Hayme Hatun dahil herkes Ertuğrul’u bulmak için seferber olmaya hazırlanıyor. Gündoğdu da hedef olduğundan habersiz Ertuğrul’u arıyor. Ertuğrul’un tek duası var o da şehitlerinin intikamını alabilmek.