Diriliş Ertuğrul 2. fragmanı! 96. bölümde Diriliş mücadelesi büyüyor, Ertuğrul’un taktik savaşı…

Diriliş Ertuğrul'da 96. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, Diriliş Ertuğrul hayranlarının merak seviyesi zirveye ulaştı. Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? Simko'dan kurtulup obaya dönen Ertuğrul Bey, yokluğunda olan karışıkları düzeltme yoluna gidiyor. Peki Ertuğrul Bey'in planı ne?

Diriliş Ertuğrul 2. fragmanı! 96. bölümde Diriliş mücadelesi büyüyor, Ertuğrul’un taktik savaşı…

Diriliş Ertuğrul’un izleyiciyi ekran başına topladığı çarşamba günlerinin ardından yeni bölümüne dair tüm ayrıntılar dizinin tutkunları tarafından merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul hayranları tarafından merakla beklenen 96. bölümün ikinci fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’un 96. bölümünde neler olacağına dair mesajlar veren 2. bölüm fragmanına dair detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 2. BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul’da 96. bölüm heyecanı doruğa çıkacak. Yeni kararlar alan ve yokluğunda Oba’ya zarar vermeye çalışanlardan hesap soracak olan Ertuğrul şu sözleri sarf etti: “İndi bu uğurda gaza edeceğiz. Ferman sultanımızdan Şehadet Allah’tandır. Gayrı bu topraklarda devlet benim”

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 96. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul'da Çavdarlar ile Kayılar arasındaki ilişkiler bundan sonra nasıl gelişeceği merak konusu oldu. Son bölümün bitmesiyle beraber sevilen dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. İşte Diriliş Ertuğrul 96. bölüm fragmanı…

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 95. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul'un 95. yeni bölümünde; Köle tüccarı Simko ve eşkıya Mihalis’in arasında kalan Ertuğrul, kölelerle birlikte kaçmayı başarmış ve peşine düşen Mihalis ile adamlarını da yok etmişti. Yeniden köle tüccarı Simko’nun eline düşen Ertuğrul’u kurtarmaya, bu kez Aksakallılar’ın görevlendirdiği Atsız ve yiğitleri yetişmişti. Yaşanan çarpışmada Ertuğrul ve köleler kurtulmuş, Simko ise kaçmıştı. Ertuğrul, Simko’yu yakalayabilecek mi? Atsız’la olan dostlukları nasıl gelişecek? Kurtulan Ertuğrul’un yeni hedefi ne olacak? Kendisine tuzak kuranı öğrenebilecek mi? En önemlisi de, obasına dönebilecek mi?