Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm izle: Ural Bey’e verilen idam cezası ortalığı nasıl karıştırdı?

Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölümü ile bu akşam TRT 1 ekranlarında! Heyecanın yüksek tempoda olacağı Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ural Bey'e verilen cezanın infazı gerçekleştirilecek mi? Diriliş Ertuğruş 76. bölümde bu infaz ortalığı karıştırıyor. Sadettin Köpek, Ertuğrul Bey'e yalvarırken Candar Bey, kılıcını çekerek durdurmaya çalışıyor fakat sonunda istenmeyen olaylar gerçekleşiyor. Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanları, bölüm özeti ve online izleme linki haberimizde.

Güncellenme: 15:41, 08/02/2017
Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm izle: Ural Bey’e verilen idam cezası ortalığı nasıl karıştırdı?

Diriliş Ertuğrul bu akşam TRT 1 ekranlarında 76. yeni bölümü ile gelecek. Her bölümü izlenme rekoru kıran tarihi dizide bu hafta ne olacak merakla bekleniyor. Geçtiğimiz bölümde yargılanan Ural Bey, suçlu bulunmuş ve cezası idam olarak açıklanmıştı. Fakat bu sonuç birçok kişiyi rahatsız eder. Bunların başında da Sadettin Köpek gelmektedir. Diriliş Ertuğrul’da kendisine rakip olarak görüp kıskanan Sadettin Köpek’in Ertuğrul Bey ve obası için oynadığı oyunlar bu bölümde de devam ediyor. Bu konuda Vasilius ile bile el sıkışan Sadettin Köpek hain emellerine ulaşabilecek mi? Ertuğrul Bey’in ve obasının önlenemez yükselişi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde de devam edecek. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yayın saati olan 20.00’dan itibaren aşağıdaki bağlantıya tıklayarak online izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 76. Yeni Bölüm İzle (8 Şubat Çarşamba TRT 1 20.00)

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 76. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vasilius'un emriyle Tekfur'u öldüren Lazkaris, Çavdar obasına sığınmış, Ertuğrul'un alpları obaya girerken onu görmüşlerdir. Buna istinaden Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan'ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar'dan adaletin tesis edilmesi için destek istemiştir. Nitekim Aliyar, babasına, Aslıhan'a ve birçok engele rağmen adaletten yana olmuş, böylece herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna gelmiştir. Ural'ın yargılanması sonucu kadılar idam hükmüne varmışlardır. Sadettin Köpek ve Vasilius bu duruma engel olmak istemiş fakat ellerinden bir şey gelmemiştir. Bu durum neticesinde Candar Bey fenalaşmıştır. Şimdi Çavdar Obasının iki beyi ölümle yüz yüzedir. Peki Ural kurtulacak mıdır, yoksa infazı yapılacak mıdır? Candar Bey'in durumu ne olacaktır? Aliyar, kadıların bu kararıyla herkesin öfkesini üzerine almıştır. Aliyar şimdi ne yapacaktır?

Saadettin Köpek ve Aslıhan nikahı yarım kalmıştır. Aslıhan bunca sıkıntı arasında nikaha tekrar razı olacak mıdır? Saadettin Köpek'in hamlesi ne olacaktır? Gittikçe Helena'ya daha çok bağlanan Bamsı'nın derdine kim deva olacaktır?