Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 77. yeni bölüm izle: Candar Bey’in yerine kim geçecek Aliyar mı Ural mı?

Diriliş Ertuğruş 77. bölümü bu akşam hayranları ile buluşacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde heyecan yine dorukta olacak. Alplerinin ölümünden sorumlu tuttuğu Ural'ı cezalandırmaya kararlı olan Ertuğrul Bey, Candar Bey'den sonra obanın başına seçilecek kişiyi beklemektedir. Ertuğrul Bey, Aliyar seçilirse nasıl davranacak Ural bey olursa nasıl davranacak? İşte Diriliş Ertuğrul 77. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüm özeti...

null
Güncellenme: 15:48, 15/02/2017
Diriliş Ertuğrul 77. yeni bölüm izle: Candar Bey’in yerine kim geçecek Aliyar mı Ural mı?

Diriliş Ertuğrul 77. bölüm bu akşam ekrana gelecek. TRT 1’in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Geçen bölümde Ural’ın idam cezasının infazı gerçekleştirilirken Candar Bey tarafından engellenmişti. Candar Bey’in kalbi, olayın vahametine daha fazla dayanamayınca olay yerinde hayatını kaybedince infaz durdurulmuştu. Diriliş Ertuğrul 77. bölüm 2. fragmanında ise Candar Bey’in yerine kim gelecek sorusu ön plana çıkıyor. Aliyar mı Ural mı? Diriliş Ertuğrul’da Aliyar veya Ural’ın bey olarak seçilmesi sonrasında Ertuğrul Bey’in nasıl davranacağı heyecanla bekleniyor. İşte Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanları ve bölüm özeti…

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 77. YENİ BÖLÜM ÖZETİ: URAL İDAM EDİLECEK Mİ?

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural'ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural'ın idamına karar vermiştir. Fakat Candar'ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius'a yeni hamle yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural'ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Fakat Ural sadece, Tekfur'u öldürtmekten değil, Ertuğrul'un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir. Şimdi sıra Emir Saadettin'e gelmiştir. Peki Emir Saadettin Ural'ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağlayabilecek midir?

Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı devam etmektedir. Henüz bey seçimi yapılamamıştır. Acar Bey'in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin'in onu desteklemesi Aliyar Bey'in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul'un hedefi Aliyar'ın Bey olmasını sağlamaktır. Peki bunun gerçekleşmesi için nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Vasilius gün geçtikçe Helena'ya duygularını açmakta, Helena'nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena'ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. Bu ikili arasında kalan Helena'nın yönü ne olacaktır?

 

Yayınlanma Tarihi:15:46,