Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 78. Yeni Bölüm İzle: Ertuğrul hain planı bozabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm hayranları tarafından merakla bekleniyor. TRT 1'de yayınlanan reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ural ile Vasilius hain bir plan içine giriyorlar. Ural, kendisi yerine Aliyar'ın bey olarak seçilmesinden sonra Vasilius ile birlikte tuzak hazırlarlar. Diriliş Ertuğrul 78. bölümde Aliyar Bey'in tuzağa çekildiğini öğrenen Ertuğrul Bey planı bozmak ister fakat zamanında yetişemez. Aliyar Bey hayatını kaybetti mi? Ertuğrul Bey hainleri ortaya çıkarabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölümü bu akşam haberimizden izleyebilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 78. bölüm özeti, fragmanı...

Güncellenme: 11:52, 22/02/2017
Diriliş Ertuğrul 78. Yeni Bölüm İzle: Ertuğrul hain planı bozabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölümü ile bu akşam TRT 1 ekranlarına gelecek. Diriliş Ertuğrul hayranları tarafından heyecanla beklenen yeni bölümde Ertuğrul Bey ve sevdiklerine karşı oynanan oyunlar devam ediyor. Candar Bey’in ani ölümünde sonra Çavdar Obası’nda bey seçimi gündeme gelir. Ural ile Aliyar’ın aday olduğu seçimde gergin bir ortamda obanın yeni beyi seçilir. Ertuğrul Bey ve Emir Sadettin’in de desteğini arkasına alan Aliyar, bey olarak seçilir. Ural, seçimden aldığı yenilgi üzerine Vasilius ile birlikte Aliyar Bey’e karşı bir tuzak kurarlar. Aslıhan’ı kaçırırlar ve kaybolmasından Aliyar’ı sorumlu tutarlar. Aliyar’ın tuzağa çekildiğini farkeden Ertuğrul Bey, kurtarmak için dört nala koşar fakat zamanında yetişemez. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Aliyar’ın hayatını kaybederse Ural, bey mi olacak sorusu akıllara geliyor. Hain oyun emeline ulaşabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölümü bu akşam netten online izlemek isteyenler yayın saati 20.00’da aşağıdaki linke tıklaması yeterli. İşte Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti…

Diriliş Ertuğrul 78. Yeni Bölüm İzle (22 Şubat Salı TRT 1 20.00)

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde; Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural'ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius'un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?

Diğer yandan Diriliş Ertuğrul 78. bölümde Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

Yayınlanma Tarihi:09:08,