Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 79 yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Diriliş Ertuğrul 78. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 78. son bölümde Aliyar Bey yaralı olarak kurtarıldı. Fakat Ural, bu durumdan faydalanıp beyliği ele geçirmek isterken kendine muhalif olanları öldürüyor. Ural'ın bu hareketleri Ertuğrul Bey'i kızdırır. Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanında Vasilius, Sadettin Emir'den Hanlı Pazar'a karşılık Aslıhan'ı teklif eder. Sadettin Emir de bu teklifi Ertuğrul Bey'e götürür. Peki Ertuğrul Bey Vasilius'a Hanlı Pazar'ı verecek midir? İşte Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün tamamı...

Güncellenme: 14:15, 01/03/2017
Diriliş Ertuğrul 79 yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Diriliş Ertuğrul 78. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul 79 yeni bölüm fragmanı, dün akşam TRT 1 ekranlarına gelen Diriliş Ertuğrul 78. son bölümden hemen sonra yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 78. bölüm soluksuz izlenirken Aliyar Bey öldü mü sorusu merak ediliyordu. Aliyar Bey yaralı olarak saldırıdan kurtulmuştur. Fakat Ural, Aliyar Bey’in yaralı olmasından yararlanarak kendi muhalif kişileri öldürmekte ve beyliği kendine istemektedir. Vasilius ise boş durmayarak Aslıhan’ı koz olarak kullanıp Sadettin Köpek’in zayıf noktasında yakalar ve karşılığında Hanlı Pazar’ı ister. Sadettin Köpek ise Ertuğrul Bey’e giderek bu yönde anlaşma ister çünkü sözkonusu olan Aslıhan’dır. Ertuğrul Bey’in nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. Vasilius, Hanlı Pazar’ı almanın karşısında Ertuğrul Bey’in bunun intikamını alacağını biliyor ve hazırlıklara başlıyor. Diriliş Ertuğrul 78. son bölümün tamamını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 78. Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanında Bamsı ile Haçlı askerleri arasındaki mücadele gözüküyor. Bamsı, Diriliş Ertuğrul 78. bölümde yakalanmış ve hapse atılmıştı. Bamsı, bir şekilde hapisten kaçmayı başardı ve yolda Haçlılarla ölüm-kalım savaşı veriyor. Diriliş Ertuğrul’da Bamsı’nın en son bir darbe ile yıkıldığı görülüyor. Peki Bamsı öldü mü? İşte Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde; Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural'ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius'un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?

Diğer yandan Diriliş Ertuğrul 78. bölümde Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

 

Yayınlanma Tarihi:08:04,