Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?
Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?
Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Dün akşam TRT 1'de heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul son bölümden sonra yeni bölüm fragmanını beklemeye başladılar. Fakat Karacahisar Kalesi'ne baskın yapıldığı, Helena'nın ve Dündar'ın kurtulduğu, hain Acar Bey ve kızı Günyeli'nin infaz edildiği son bölümden sonra Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı için ekrana kilitlenen dizinin hayranları hayal kırıklığı yaşadılar. Peki Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Magazin 20 Nisan 2017 - 07:32

Diriliş Ertuğrul 85. son bölüm dün akşam TRT 1 ekranlarında heyecanla ve merakla izlendi. İzlenme rekorları kıran tarihi dizi Diriliş Ertuğrul geçen bölümde Doğan Alp’in öldürülmesi ve Dündar’ın da Vasilyus tarafından kaçırılmasından sonra oba halkı üzgün ve perişandır. Ertuğrul Bey, alpleri ile birlikte Doğan Alp’in intikamını almak için ant içerler. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, yanına Aliyar Bey’i de alarak plan yapar. Karacahisar Kalesi’ne ani baskın yapan Ertuğrul Bey, Doğan Alp’in intikamını bu şekilde alır. Ertuğrul Bey, Dündar’ı Vasilyus’un elinden kurtarırken Bamsı da Helena’yı kurtarıyor. Diriliş Ertuğrul 85. son bölümün tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 85. son bölümü izlemek için tıklayınız

Diriliş Ertuğrul son bölümü izleyen izleyiciler heyecanla Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanını beklerken hayal kırıklığı yaşadılar. Normalde her hafta bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlanırdı ama bu hafta Diriliş Ertuğrul 86. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı için tıklayınız

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar'ı ve Doğan'ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan'ı öldürüp Dündar'ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar'la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea'dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar'da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar'ı kurtarabilecekler midir? Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea'ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul'a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul'a iletmiştir. Ertuğrul, Helena'yı kurtarması için Bamsı'yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

Son güncelleme: 11:33 - 20.04.2017