Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul’da yeni bölüm fragmanı! Göç yolu gözüktü mü? Diriliş Ertuğrul 94. bölüm fragmanı… Diriliş Ertuğrul son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul'un aksiyon seviyesinin zirvede yer aldığı son bölümünde merak uyandırıcı gelişmeler yaşandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde neler olacak sorusunu araştıran Diriliş Ertuğrul hayranları, 93. bölüm fragmanını merak ediyor. Öldü olarak bilinen Ertuğrul Gazi köle tüccarı Simko'nun planlarının parçası oluyor. Büyük yıkım yaşayan Kayı Obası'nın durumunu düşünen izleyiciler yeni bölüm fragmanından gelecek görüntülere kilitlendiler. Diriliş Ertuğrul 93. son bölüm izleme bağlantısı ve Diriliş Ertuğrul 94. bölüm fragmanı haberimizde...

Güncellenme: 13:09, 02/11/2017
Diriliş Ertuğrul’da yeni bölüm fragmanı! Göç yolu gözüktü mü? Diriliş Ertuğrul 94. bölüm fragmanı… Diriliş Ertuğrul son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul’da son bölüm büyük heyecanla geçilirken Kayı Boyu’nun geleceği hakkında çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde yaşanacak gelişmelere dair fragman yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümüne ait gelişmelerin yer aldığı 94. bölüm fragmanını ve 93. bölümde gerçekleşen olayların detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…


DİRLİŞ ERTUĞRUL 94. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Diriliş, dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleymanşah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu.

dirilis-ertugrul-94-yeni-bolum-fragmani-son-bolum-izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Herkes tarafından öldü olarak bilinen Ertuğrul, aslında köle tüccarı Simko'nun adamı Anteus tarafından kurtarılmıştır. Köle tüccarı Simko'nun amacı Ertuğrul'u Ares'e karşı tehdit olarak elinde tutup ondan kazanç elde etmektir. Ertuğrul ise bu durumdan hâlâ habersizdir ve Anteus'u kendisini kurtarıp tedavi eden iyi birisi olarak bilmektedir. Peki obaya dönmek için harekete geçen Ertuğrul bunu başarabilecek midir? Obaya varana kadar Ertuğrul'a eşlik edeceğini söyleyen Anteus'un planı nedir? Aşağıdaki linkten Diriliş Ertuğrul 93. son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DİRLİŞ ERTUĞRUL 93. BÖLÜM İZLE!

Diğer yandan Ertuğrul'u öldürdüğüne emin olan, bunun şerefine kalede şölen veren Tekfur Ares, Ertuğrul'un yaşadığını öğrenince ne yapacaktır? Ares'in bu durum karşısındaki yeni hamleleri ne olacaktır? Ertuğrul'un tuzağa düşmesine sebep olan ve ondan kurtulduğu için rahatlayan Emir Saadeddin, kendi iktidarını sağlamlaştırmak için Candar Bey'in kardeşi Bahadır Bey'i Çavdar obasına getirtmiştir. Peki Bahadır Bey'in gelişi Çavdar Obası'nda nasıl karşılanacaktır? Aslıhan'ın bu durum karşısındaki tavrı ne olacaktır? Ertuğrul'un ölümüyle büyük yıkım yaşayan Kayı Obası'nda, Ertuğrul'un ardından başa geçen Dündar Bey, ağabeyinin izinden gidebilecek midir? Kayı obasında durum ne olacaktır?

İlginizi ÇekebilirDiriliş Ertuğrul nerede çekiliyor? Yeniden yarattılarDiriliş Ertuğrul nerede çekiliyor? Yeniden yarattılar

 

 

Yayınlanma Tarihi:23:10,