Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı: Diriliş Ertuğrul film mi olacak? Diriliş’te kılıçlar yine havada…

Diriliş Ertuğrul'da neler olacak sorusunu soran birçok kişi dün yayınlanan Diriliş Ertuğrul 95. bölümün ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına kilitlendi. Beklenen oldu ve Diriliş Ertuğrul'un 95. yeni böloüm fragmanı yayınlandı. Aksiyonun eksik olmadığı Diriliş Ertuğrul'un 94. bölüm detayları ve 95. bölüm fragmanı...

null
Güncellenme: 11:52, 10/11/2017
Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı: Diriliş Ertuğrul film mi olacak? Diriliş’te kılıçlar yine havada…

TRT 1’in tarihi konulu dizisi Diriliş Ertuğrul’da dün akşam saalerinde yeni bölüm heyecanı yaşandı. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan 94. bölümünde Cüneyt Arkın filmlerine taş çıkartacak sahneler ilgi topladı. Beklenen 95. bölüm fragmanı da yayınlandı, Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmını haberin devamında bulabilirsiniz.

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un dün akşam yayınlanan bölümüne Ertuğrul Bey ve kölelerin Simko’nun elinden kurtulma sahnesi samga vurdu. Diziye Adsız Bey karakteriyle dahil olan Orhan Kılıç’ın izleyici karşısına çıktığı sahnede aksiyon ve dövüş sahneleri Cüneyt Arkın’ın Battal Gazi filmlerine taş çıkartacak cinstendi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİLM Mİ OLACAK?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin geleceğiyle ilgili Cengiz Semercioğlu’na açıklamalarda bulundu. İşte, izleyicileri heyecanlandıracak açıklama ve detayları;
“Diriliş” bu sezon devam edecek değil mi?
– Devam edecek. 3 sezon tasarlamıştım. Ama ilgi çok yoğun olunca 4. sezona da devam etme kararı aldık. Ertuğrul kısmı bir sezon daha devam edecek. Nasip olursa “Diriliş Osman” kısmına da geçmeyi planlıyorum. “Diriliş”in filmi de olacak.
Engin Altan Düzyatan, “Diriliş”in yeni projelerinde olacak mı?
-Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek. Müthiş bir reyting aldı bu sezon da. İnşallah daha da artacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Simko’nun peşine düşecek lakin hiç beklemediği bir şey ile karşılaşacak. Ares Simko’yu öldürmüştür ve Ertuğrul’a pusu kurmuştur. Sadettin Köpek ise Dündar’a kılıç hazırlamaktadır. Bahadır ise Bey olma hayalindedir. Ares kurduğu pusu sırasında atsızı yakalıyor fakat canını bağışlıyor. Bahadır Beylerden oy toplamak için altın veriyor. Ve beklenen oluyor Ertuğrul Oba’ya dönüyor.

Yayınlanma Tarihi:13:01,