Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı: Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul Bey evlat acısı mı yaşayacak?

Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı ve Diriliş Ertuğrul hayranlarının yeni bölüm özlemi arttı. Diriliş Ertuğrul 99. bölüme dair detayları merak eden izleyicileri gerilim dolu gelişmeler bekliyor. Zor kararlar almak zorunda kalan Ertuğrul Bey, Diriliş Ertuğrul 99. bölümde hangi hamleleri yapacak? İşte tüm detaylar haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı: Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul Bey evlat acısı mı yaşayacak?

Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmayan bölümünün ardından merak edilen fragman yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanında şok detaylar izleyicinin merak seviyesini zirveye taşıdı. Ertuğrul Bey’in çocuğu zor durumda. Ertuğrul Bey evlat acısı mı yaşayacak sorusuna izleyiciler cevap arıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Diriliş Ertuğrul hayranlarının dört gözle beklediği 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde “Devletimiz ve Sultanımız büyük tehdit altındadır. Bertaraf etmek boynumuzun borcudur” diyen Ertuğrul yeni hamlesi çok konuşulacak. Bol savaş sahnelerinin yaşanacağı bölümde “Biz bu toprakları damla damla kanımızla yurt ettik, kıyamete kadar buradayız” diyen Ertuğrul savaş emrini veriyor.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.

Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey'in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?

Ares'in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası'na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul'un oğlu Gündüz'le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul'un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?