Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı? Diriliş Ertuğrul saat kaçta başlayacak?

Diriliş Ertuğrul hayranları bugün büyük bir heyecanla Diriliş Ertuğrul'un 97. bölümünün yayınlanacağı saati bekliyor. Bugün kandil olması sebebiyle yayın akışında bazı değişiklikler bulunuyor. Peki Diriliş Ertuğrul'un yayınlanması konusunda bir değişiklik var mı? Diriliş Ertuğrul saat kaçta başlayacak?

null
Güncellenme: 20:18, 29/11/2017
Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı? Diriliş Ertuğrul saat kaçta başlayacak?

Diriliş Ertuğrul hayranları heyecanla Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünü beklerken şimdi asıl merak konusu “Diriliş Ertuğrul yayınlanmayacak mı?” sorusu oldu. Bugün kandil olması sebebiyle Diriliş Ertuğrul’un yayın akışıdaki yerinde değişiklikler bulunuyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin sat kçata başlayacağını merak edenler Google’dan araştırıyor. Peki Diriliş Ertuğrul bugün var mı?

YAYIN AKIŞI DEĞİŞTİ!

Diriliş Ertuğrul her hafta çarşamba günleri saat 20:30’da yayınlanıyor. Diriliş Ertuğrul hayranları diziyi ilgiyle takip ediyor ancak bugün yayın akışında bir değişiklik bulunuyor. Kandil programı nedeniyle Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü geç yayınlanacak. TRT 1’in yayın akışında Diriliş Ertuğrul bugün saat 21:00’de görünüyor.

dirilisertugrul

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA NELER OLACAK?

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Yayınlanma Tarihi:08:58,