Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yayın akışında yok? İşte Diriliş Ertuğrul neden yok sorusunun cevabı…

Diriliş Ertuğrul'un yayın akışında gözükmemesiyle Diriliş Ertuğrul hayranlarını büyük bir merak sardı. Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin platosunda çıkan yangında bazı kostümlerin kullanılamaz hale gelmesi nedeniyle dizinin yeni bölümü ertelendi. Peki Diriliş Ertuğrul 99. bölüm yeni fragman yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul yapımcısı tarafından yapılan açıklama ve ayrıntılar.

Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yayın akışında yok? İşte Diriliş Ertuğrul neden yok sorusunun cevabı…

Diriliş Ertuğrul’un yayın akışında gözükmemesiyle Diriliş Ertuğrul hayranları merakla Diriliş Ertuğrul’un neden yayınlanmayacağını merak etmeye başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında hayranlarını üzecek bir haber geldi. Sette çıkan yangın nedeni ile Diriliş Ertuğrul ertelendi! Peki Diriliş 99. bölüm yeni fragman yayınlandı mı? İşte yeni bölüm yayın tarihi ve yapımcının sosyal medya açıklaması.

diriliş ertuğrul sözcü ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul dizisinin Riva’da bulunan çekim platosunda kostümlerin bulunduğu konteynerde yangın çıkmış ve maddi hasara yol açmıştı. Şirket çalışanları yangını itfaiyeye bildirmesine rağmen tüm kostüm ve kıyafetler yanmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği platoya gelerek yangına müdahale ederken, olayda yalnızca maddi hasar meydana geldiği bildirilmişti.

İtfaiye ve polis ekipleri yangının ardından bölgede geniş çaplı inceleme başlatırken, dizinin çekimlerine bir süre ara verildi. Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı ise henüz yayınlanmadı yayınlandığı an aşağıdaki linki tıklayarak fragmanı izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL HAYRANLARINA KÖTÜ HABER!

Diriliş Ertuğrul fragmanı neden çıkmadı? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm gelecek hafta yayınlanmayacak mı? İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul fragmanı neden çıkmadı? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm gelecek hafta yayınlanmayacak mı?