Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul dizisine yeni transfer! Öykü Çelik hangi rolü canlandıracak?
Diriliş Ertuğrul dizisine yeni transfer! Öykü Çelik hangi rolü canlandıracak?
Öykü Çelik bu hafta itibari ile Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alacak. Güzel oyuncunun takipçileri yaptığı son paylaşıma Diriliş Ertuğrul ile ilgili düşüncelerini yazdı. 5. sezonuna Ekim ayında başlayan Diriliş Ertuğrul kadrosuna çok konuşulan yeni isimler eklemişti. Öykü Çelik dizinin yeni bölüm fragmanında da göründü
Sozcu.com.tr
Magazin 22 Aralık 2018 - 13:50

Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü canlandırdığı diziye yeni sezonda Hande Soral, İlker Aksum gibi isimler katılmıştı. Şimdi de Öykü Çelik’in gelecek bölümlerde dizide olacak ve Sırma Hatun rolünü canlandıracak. Güzel oyuncu en son Savaşçı dizisinde ‘Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt’ karakterine hayat vermişti.

oyku-celik

Çelik’in son Instagram paylaşımına da bu nedenle yorum yağdı. Genç oyuncu at binerken paylaştığı fotoğraf Diriliş Ertuğrul dizisi ile bağdaştırıldı. Yapılan yorumlardan Öykü Çelik’in Diriliş’ Ertuğrul’un kadrosuna katılması çok olumlu karşılandı. Çelik henüz konu ile ilgili açıklama yapmış değil.

dirilis-ertugrul-oyku
Son güncelleme: 10:28 - 25.12.2018