Diriliş Ertuğrul fragmanı neden çıkmadı? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm gelecek hafta yayınlanmayacak mı?

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un geçtiğimiz akşam yayınlanan 98. bölümünün ardından beklenen Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin kitlesi Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanına ulaşamayınca dizinin yeni bölümü gelecek hafta yok mu sorusunu sormaya başladı...

Diriliş Ertuğrul fragmanı neden çıkmadı? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm gelecek hafta yayınlanmayacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde yaşanan sürpriz gelişmelerin ardından Diriliş Ertuğrul 99. bölüme dair detaylar merak edilmeye başlandı. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlanmayınca izleyiciler geçtiğimiz haftalarda sette gerçekleşen yangının dizinin çekimlerini etkileyip etkilemediğini merakla araştırmaya başladı. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm ertelenecek mi?

YANGIN SEBEBİYLE “DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99.BÖLÜM” GECİKECEK Mİ?

Geçtiğimiz günlerde Tekden Film’den yapılan açıklamaya göre, dizinin Riva’daki platosunda, kostümlerin bulunduğu konteynerlerde, 04.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Şirket çalışanları güvenlik kameralarından fark ederek, yangına müdahale etti. Dün ekranlara gelen 98. bölümün ardından herkes fragmanı beklerken Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Bu nedenle sevilen dizinin gelecek hafta yayınlanmayacağı düşünülmeye başladı.

DİRİLİŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Heyecanla takip edilen Diriliş Ertuğrul 99. yani yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Diriliş Ertuğrul’un 99. bölüm fragmanını aşağıdan yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

dirilis-ertugrul-son-folum-fragman

KARACAHİSAR KALESİ’NİN FETHİ NE ZAMAN?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?