Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ertuğrul’un oğlu ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı geldi!
Ertuğrul’un oğlu ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı geldi!
Platoda çıkan yangın nedeniyle dizi geçtiğimiz hafta yayınlanmayınca Diriliş Ertuğrul sevenleri sabırsızlanmaya başlamıştı. Ancak hasret bu hafta bitiyor. 99. bölümde şok bir olay mı yaşanacak? Ertuğrul'un oğlu ölecek mi? İşte yen,fragman ve yeni bölümle ilgili merak edilen her şey...
Magazin 19 Aralık 2017 - 10:10

Ekranların sevilen dizilerinden  Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde neler olacak?  Geçtiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul’a zorunlu şekilde mola verilmişti. Plato yangını bir haftanın boş geçilmesine neden olmuştu. Ertuğrul’un oğlu ölecek mi sorusu gecenin sorusu olacak gibi görünüyor… Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanında ise dikkat çeken önemli ayrıntılar vardı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Ertuğrul Bey'in çocuğu zor durumda. Ertuğrul Bey evlat acısı mı yaşayacak sorusuna izleyiciler cevap arıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI

Ertuğrul Bey'in çocuğu zor durumda. Ertuğrul Bey evlat acısı mı yaşayacak sorusuna izleyiciler cevap arıyor. Diriliş Ertuğrul hayranlarının dört gözle beklediği 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde “Devletimiz ve Sultanımız büyük tehdit altındadır. Bertaraf etmek boynumuzun borcudur” diyen Ertuğrul yeni hamlesi çok konuşulacak. Bol savaş sahnelerinin yaşanacağı bölümde “Biz bu toprakları damla damla kanımızla yurt ettik, kıyamete kadar buradayız” diyen Ertuğrul savaş emrini veriyor.

GEÇEN HAFTA DİRİLİŞ NEDEN YAYINLANMADI?

Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmama nedeni olarak yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre platoda çıkan yangın olarak gösterildi.

Son güncelleme: 10:14 - 20.12.2017