Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanı: Ertuğrul intikam yemini ediyor! (Diriliş Ertuğrul 134. son bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul 134. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı ve Ertuğrul'un oğlunu kurtarmak için mücadelesi, intikam hırsı dikkat çekti. Diriliş Ertuğrul 135. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey'in oğlu Osman'ın babasına kavuşmak için olan isteği de izleyicileri etkiledi. Haberimizde Diriliş Ertuğrul son bölüm detaylarını ve Diriliş Ertuğrul 135. bölüm fragmanını bulabilirsiniz...
Magazin 7 Şubat 2019 - 13:31

Diriliş Ertuğrul fragmanı, Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan son bölümünün ardından merak konusu oluyor. Diriliş Ertuğrul 134. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde;  Dragos Moğolların peşinde olduğu sandığı Ertuğrul’dan çalarak kendini güvenceye almak istiyor. Bu nedenle de Ertuğrul için atılan okun önüne atlıyor. Ancak Moğollar’ın ansızın yaptığı baskın tüm dengeleri değiştiriyor. Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 134. son bölümde başka neler yaşandı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Suhutay geliyor. Beybolat bu haberi telaşla karşılıyor. Suhutay'a burada ne işi olduğunu soruyor. Ve ‘yoksa' diyerek daha da telaşlanıyor. Ve Moğollar Kayı Obası'na saldırıyor. Atlılar okları ile gözcüleri vuruyor. Savcı, Osman ve Hayme Ana da baskına pusatlarını kuşanıp karşılık veriyor. Gündüz, İlbilge, Sırma ve Selcan da orada. Moğol komutan Alıncak adamları ile otağa giriyor. Hayme Ana ilk konuşan oluyor. ‘Bizden ne istersin' diyerak söze giriyor. Moğol komutan teslim olmalarını emrediyor. Osman ve Hayme saldırıya geçiyor. Ama Hayme Ana'nın boğazına bıçak dayanıyor. Diğerleri de aynı durumda

ERTUĞRUL: BEN EVLATLARIMI BU DAVA İÇİN ÖLSÜNLER DİYE YETİŞTİRDİM

Ertuğrul obaya yapılan saldırıyı öğreniyor. Ancak sandık onda oldukça kimseye bir şey olmaaycağını söylüyor. Bamsı, çocukları için telaşlanıyor. Ertuğrul onu azarlayarak evlatlarını bu davada ölsünler diye yetiştirdiğini söylüyor. Ertuğrul adamlarını obaya gönderip kan dökülmesini engellemelerini söylüyor. Dragos da tüm olanlara şahit oluyor.

DRAGOS'U KORKU SARIYOR

Dragos Moğolların gelişi ile korkuyor. Surları güçlendirmeyi ve savaşa haır olmayı emrediyor. Bu durumun sadece Ertuğrul için kötü olmadığını söyleyerek ‘gerekirse düşmanı bile dost edinebiliriz' diyor.

DRAGOS'UN OYUNU

Ertuğrul, Dragos'a bunu neden yaptığını soruyor. Dragos ettiğin kanlı yeminden sonra Ertuğrul'a süslü laflar ediyor. Ayrıca Papaz Efendi'nin ölümü ile yalnız kaldığını söylüyor. Ertuğrul onun da himayesinde olduğunu söylüyor.

Son güncelleme: 15:28 - 07.02.2019