Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında tuzaklar bozuluyor! Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı…
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında tuzaklar bozuluyor! Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı…
Diriliş Ertuğrul'un 131. yeni bölümünde neler olacağı araştırılıyor. Diriliş Ertuğrul 130. bölümün yayınlanmasıyla 131. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Ertuğrul da Artuk Bey'in konuşmayacağından emin. Ayrıca Dragos'un yalanından sonra Ertuğrul cenkte hile yapanlara akılla karşılık veriyor. Dragos'un kurduğu tuzakta ise İlbilge Hatun, Dragos’un yeni adamı Uranos tarafından kaleye kaçırılmıştı. Kaleye kaçırılan İlbilge Hatun’un akıbeti ne olacak? Kaleden kurtarılabilecek mi? Ertuğrul ve Beybolat bu hususta ne yapacak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı...
Magazin 9 Ocak 2019 - 11:14

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul’un son bölüm fragmanı merak konusu. Diriliş Ertuğrul 131. bölüm fragmanında,  Eruğrul, Dragos’un oynadığı oyunun farkında. Ertuğrul hem İlbilge Hatun’u hem de kaçırılan Artuk Bey’ kurtarmak için harekete geçiyor. Ertuğrul Bey’in evliliği İlbilge Hatun’u yıkıyor. Son bölümde; Artuk Bey işkenceye direniyor, gözleri dağlansa da konuşmuyor. İşte Diriliş Ertuğrul 131. son bolüm fragmanı ve merak edilenler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

dirilis-2

 

CENKTE HİLEYE AKILLA KARŞILIK

Dragos'un yalanından sonra Ertuğrul cenkte hile yapanlara akılla karşılık veriyor. Dragos'un istediği orduyu kurabilmek için altınlara ihtiyacı var. İntikam yeminleri ederek adamlarını altınları bulmak için görevlendiriliyor. Sırma, Dragos'un oyununa geliyor ve ağabeyi ile İlbilge'nin hesabını sormak için hana gidiyor. Ancak Selcan devreye girip Sırma'nın güvenini kazanıyor. Ertuğrul zindandaki Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Aslında tüm bunlar hain Mikis'in Dragos'a yanlış bilgi vermesini sağlayacak.

dirilis-1

ERTUĞRUL BEYPOLAT'IN BOĞAZINI SIKIYOR

Ertuğrul zindanda Beypolat'ın yanına gidiyor. Beypolat İlbige'nin halen tutsak olduğunu öğrenince Ertuğrul'a saldırıyor. Ertuğrul onu alt ederek iş bilmezliği yüzünden olayların bu noktaya geldiğini söylüyor. Ayrıca İlbilge Hatun'un canı için öleceğini söyleyerek Beypolat'ın boğazını sıkıyor. Sonra da Mikis'in gözleri önünde Beypolat'ı öldürdüğünü söylüyor. Ertuğrul Mikis'in Dragos'un adamı olduğunun farkında. Bu yüzden böyle bir oyun oynuyor.

Son güncelleme: 13:55 - 09.01.2019