Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul’a katılan yeni oyuncular kimdir? İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları…
Diriliş Ertuğrul’a katılan yeni oyuncular kimdir? İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları…
Diriliş Ertuğrul'a yeni sezonda yeni isimler katıldı. Diriliş Ertuğrul yeni sezon Osman Gazi'nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe, Beybolat Bey karakterini canlandıran Ali Ersan Duru gibi isimler yer alıyor. Peki Diriliş Ertuğrul'a 5. sezonda katılan oyuncular kimler?
Magazin 26 Aralık 2018 - 16:12

Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosunu yeni isimler ile güçlendirdi. Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey dönemi yavaş yavaş kapanacak ve Osman Gazi dönemi başlayacak. Bu yüzden yeni oyuncularda en çok göze çarpan isim ise Osman Gazi’nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe oldu. İşte Diriliş Ertuğrul’a yeni sezonda katılan oyuncular…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A KADROSUNA DAHİL OLAN OYUNCULAR

Ali Ersan Duru (Beybolat Bey – Albastı)

Öykü Çelik (Sırma)

Emre Üçtepe (Osman Gazi’nin çocukluğu)

Oğuzhan Yarımay (Oğuz Alp)

Oğuzhan Yarımay nisan 1992 de İstanbul'da dünyaya gelmiştir ve lise eğitimi için İngiltereye gitmiştir. İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Oğuzhan Yarımay 2016 yılında Savaşçı dizisi ile sanat hayatına adım atmıştır. Oğuzhan Yarımay Diriliş Ertuğrul dizisinde Oğuz Alp karakterine hayat vermektedir.

Melis Naz Öztaş (Nea)

Şubat 2007 doğumlu olan Melis Naz Öztaş 12 yaşındadır. Melis Naz Öztaş'ın ilk oyunculuk deneyimi Diriliş Ertuğrul dizisi olacak.

 

 

Son güncelleme: 16:13 - 26.12.2018