Diriliş Ertuğrul neden yok? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? (TRT 1 yayın akışı)

TRT 1 yayın akışında bu akşam yer almayan Dirliş Ertuığrul dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı. TRT1'in sevilen ve kendi kitlesini oluşturan dizisi Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 101. bölüm bu hafta yok. TRT'den yapılan açıklamaya göre dizinin bu akşamki yeni bölümü yayınlanmayacak. Diriliş tutkunlarının beklediği 101. bölümün ne zaman yayınlanacağı sorusu TRT tarafından yapılan açıklamayla cevap buldu. Diriliş 101. bölüm TRT 1 yayın akışından çıkarıldı, peki ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul neden yok? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? (TRT 1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünün bu akşam ekranlara gelmeyeceği haberi Diriliş hayranlarını hayal kırıklığını uğrattı. Diriliş Ertuğrul izleyicileri Diriliş Ertuğrul’un 101. bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunu sormaya başladı. Diriliş Ertuğrul’da yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı TRT tarafından açıklandı. TRT’nin yayın akışında Diriliş Ertuğrul gözüküyor ancak eski bir bölümünün yayınlanması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul izleyicisinin heyecanla beklediği yeni bölüm 10 Ocak tarihinde yayınlanacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlacak? TRT 1 yayın akışında yeni bölüm yerine Diriliş Ertuğrul daha önceki bölümlerinden birinin veya özel bir bölüm yayınlanması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul izleyicilerini üzecek haber geldi, yeni bölüm bu akşam yayın akışında yok! Yani Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanacak olan 101. bölümü daha ilerki bir tarihte yayınlanacak. Peki Diriliş’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve hangi gelişmeler yaşanacak? Bu akşam TRT 1 yayın akışında neden yok?

Diriliş’in merakla beklenen yeni bölümü yılbaşı tatili nedeni ile bu hafta yayınlanmayacak. TRT’den yapılan açıklamaya göre 101. bölüm 10 Ocak Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

İşte TRT’nin yaptığı yazılı açıklama:

Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş “Ertuğrul”, siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız. Diriliş “Ertuğrul” yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

KAYI OBASI YENİDEN CANLANDI

Diriliş Ertuğrul dizisinin bazı bölümlerinin İstanbul'da Beykoz ve Riva civarlarında çekiliyor.Diriliş Ertuğrul ilk sezonu için Riva ve Beykoz Kundura Fabrikası'na 2 plato kuruldu. Riva’daki plato, asıllarına uygun şekilde yapılan 600 metrekarelik Süleyman Şah otağı ve 35 adet çadırla birlikte toplam 40.000 m2 alanda kuruldu. Diriliş “Ertuğrul” set alanında ayrıca 12 adet değişik ebatlarda oba dükkanları, 1 adet kilimhane, otağ meydanı ve talimhane yer alıyor. Beykoz Kundura Fabrikası'nda 6000 m2’lik kapalı alana Halep, Halep Sarayı, arz odası, konuk odaları, koridorlar, zindanlar, Karatoygar mekanı, Selçuklu kasrı, Tapınakçılar salon ve odaları, tekke ve çadır içleri yapıldı. Yine Kundura Fabrikası’ndaki 5000 m2’lik açık alana Halep Çarşısı, kale içi, Süleyman Şah çadır içi, tapınakçıların zindanı, koridoru ve ibadethanesi inşa edildi.

dirilisic

3. SEZONDA TAŞINDI

Alınan karar ile dizinin 3. sezon çekimlerinin Nevşehir (Kapadokya)'de yapılması kararlaştırıldı. Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan’ın paylaştıkları televizyon dizisi Diriliş Ertuğrul’un 3. Sezon çekimleri Kapadokya’da yapılacağı sezon başlamadan açıklanmıştı.

dirilisic-1

TRT 1 YAYIN AKIŞI

trt-1-yayin-akisi-dirilis-ertugrul Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hedefimiz tüm cihandır! Diriliş Ertuğrul 100. son bölüm izle... İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hedefimiz tüm cihandır! Diriliş Ertuğrul 100. son bölüm izle...