Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 131.yeni bölüm ne zaman?
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 131.yeni bölüm ne zaman?
Diriliş Ertuğrul dizisinin kısa bir ara verdiği tahmin ediliyor. Kanallar yılbaşında reklamların azalması ve dizilerin maliyetlerinin artması nedeniyle 3 haftalık bir tatil kararı almıştı. Diriliş Ertuğrul ise rakiplerinin karşısında çok fazla direnemedi. Bugün yeni bölüm yayınlanmayacak. Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte 131.yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...
Magazin 9 Ocak 2019 - 19:38

Ekranların sıkı takip edilen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul hayranlarına kötü haber geldi. Diğer dizileri yeni yıl tatiline girmiş ancak TRT 1 dizilerinin yeni bölümlerini yayınlanmaya devam etmişti ancak yeni bir karar alınmış olmalı ki Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Peki Diriliş Ertuğrul 131.yeni bölüm ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak? İşte diziden son gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul’un yayın saatinde TRT1 yayın akışında görünmemesi heyecan yarattı. Yeni yıl nedeniyle diziler tatile girdi ancak TRT1 dizileri devam ediyordu. Geçtiğimiz hafta pazar günü TRT dizilerinden Elimi Bırakma da yayınlanmadı. Dizi bir hafta ara verdi. Diriliş Ertuğrul’un da ara verebileceği düşünülüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul onunla oyun oynamaya çalışan Dragos’u aklıyla alt edecek. Ama Dragos’un gerçekte kim olduğunu öğrenecek mi? Bunu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Ertuğrul’a karşı ilgisi ve sevgisi her halinden belli olan İlbilge, Ertuğrul’un kız kardeşi ile evleneceği haberini alacak. Bu aşk hikayesinin nasıl gelişeceği merak ediliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.

Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

dirilis

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

Ertuğrul, Artuk Bey'in kaçırıldığını öğreniyor. Artuk Bey'in sırları öğrenmek için kaçırıldığını söylüyor. Artuk Bey'in konuşmayacağından emin ama bunu yapanları da cezasız bırakmayacak. Turgut'a emir vererek Artuk Bey'i bulmadan gelmemesini söylüyor.

Son güncelleme: 20:44 - 09.01.2019