Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diziler için yeni yılda bomba iddia! Yılbaşı gecesi dizi yayınlanacak mı?
Diziler için yeni yılda bomba iddia! Yılbaşı gecesi dizi yayınlanacak mı?
Yılbaşına sayılı günler kaldı. Yeni yılda dizilerin ilk haftalarda yayında olmayacağına dair haberler gelmeye başladı. İddiaya göre bu süre 3 hafta civarında. Ancak geçmiş yıllarda bu süre bir haftayı geçmemişti.
Magazin 24 Aralık 2018 - 11:45

Ocak ayında TRT 1 dışında diğer tüm kanallar ortak bir kararla dizileri yayınlamayacağı iddia ediliyor. Bu ani kararın nedeni ise reklam verenlerle yeniden anlaşma yapılacağı olduğu söyleniyor. TRT’nin en çok izlenen yapımları Diriliş Ertuğrul ve Elimi Bırakma dizileri… Yani çarşamba ve pazar geceleri dışında izleyicilerin büyük çoğunluğu diğer kanalları tercih ediliyor. Konu ile ilgili henüz dizilerden bir açıklama da gelmedi.

YILBAŞI GECESİ(31 OCAK PAZARTESİ) DİZİLER YAYINLANACAK MI?

Pazartesi gecesi Çukur, Yasak Elma ve Söz dizileri ekrana geliyor Yılbaşı gecesi özel program hazırlayan TV kanallarının o gün dizi yayınlamaması bekleniyor. Dizilerin yerine yayınlanacak programlar bu pazar yayın akışının açıklanması ile resmen belli olacak.

Son güncelleme: 16:56 - 25.12.2018