Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğa, çocuklarını ‘normalleşme süreci’ne alıştırıyor
Corona virüsü salgınından korunmak adına yaklaşık 50 gündür evinden çıkmayan Doğa Rutkay, sosyal medya hesabından paylaştığı video üzerinden çocuklarını 'normalleşme süreci'ne nasıl hazırladığını gösterdi.
Magazin 7 Mayıs 2020 - 10:17

Milyonlarca insan gibi günlerini ev karantinasında geçiren oyuncu Doğa Rutkay, bu süre zarfında ailesiyle dolu dolu vakit geçirme fırsatı buldu. Evde kaldığı süre zarfında takipçileri için bilgilendirici videolar da çeken Doğa Rutkay, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımla benzer durumdaki anneler için faydalı bir öneride bulundu.

Çocukları Piraye ve Rutkay Kerim ile karantina günlerinde neredeyse hiç ayrılmadıklarını söyleyen ve hayat normale döndükten sonra çocuklarının kendisini bırakmak istemeyeceklerini düşünen Doğa Rutkay sanki işe gidiyormuşçasına çocuklarını eşine emanet etti ve birkaç saat için ortalıktan kayboldu. Doğa Rutkay bu sürecin nasıl ilerlediğini çektiği video ile paylaştı.