Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğa Rutkay Kamal: Eskilere pek benzemedim ben…
Doğa Rutkay Kamal: Eskilere pek benzemedim ben…
Oyuncu Doğa Rutkay Kamal sosyal medya hesabı üzerinden çocuklarıyla birlikte vakit geçirirken çekilmiş bir karesini paylaştı.
Magazin 4 Haziran 2019 - 12:38

Kerimcan Kamal ile olan evliliğinden dünyaya gelen çocuklarının üzerine titreyen ve vaktinin büyük bir kısmını onlara harcayan oyuncu Doğa Rutkay Kamal, bayram vesilesiyle yaptığı paylaşımla eskilere göndermede bulunmayı ihmal etmedi. Eskiler evlatlarını sadece bayramlarda dolu dolu öpermiş diyen Doğa, kendisinin böyle olmadığını söyleyerek şu çarpıcı satırları paylaştı: “Babam da yaşamış bunu… Eskiler evlatlarını bi bayramda seyranda dolu dolu öpermiş? Hiç anlamam doğurduklarım! Eskilere pek benzemedim ben. Bayramı seyranı beklemem haberiniz ola! Yakaladığım yerde öperim. Havada karada öperim. Ulu orta öperim. Gece gündüz demem öperim. İlk şeker bayramınız kutlu olsun. İyi kalpli, efendi, anlayışlı, mutlu, neşeli, bayram bilen bayram seven, büyüğün elini, küçüğün gözünü öpenlerden, bayram da sevindirenlerden olun e mi?”