Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğduğun Ev Kaderindir 2. tanıtım yayında!
Doğduğun Ev Kaderindir 2. tanıtım yayında!
İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı 'Doğduğun Ev Kaderindir' çok yakında TV8'de yayın hayatına başlayacak. Dizi gerçek bir hayat hikayesinden ekrana uyarlandı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 1. ve 2. tanıtımı...
Magazin 16 Aralık 2019 - 00:00

Yapımını OGM Pictures'ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” için geri sayım başladı.

Yakında TV8'de yayınlanmaya başlayacak olan dizi, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

Bu akşam ekrana gelen, Mehdi karakterinin kendi hikayesini anlattığı teasera “Annesinin sevmediği bir adamı, elin kızı sever mi?” cümlesi damga vurdu. Hayatın onu sevmediğini, bağrına basmadığını ifade eden Mehdi yine de içine düştüğü bu durumun nedenlerini sorgulamaktadır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 1. TANITIM

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 2. TANITIM

 

 

Son güncelleme: 08:11 - 16.12.2019